Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van még olyan férfi rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan férfi rajtam kívül, aki egyre inkább úgy gondolja, hogy nem csak és kizárólag a külső adottság a fontos egy nőnél?

Figyelt kérdés
2016. dec. 21. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, én is így gondolom. Találkoztam már olyan lánnyal, aki eleinte egyáltalán nem tetszett külsőre, aztán ahogy megismertem, egyre jobban megkedveltem, majd külsőleg is elkezdtem vonzódni hozzá, végül teljesen belé szerettem.
2016. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez természetes. Két bombanő közül nyilván az okosabbat választom.
2016. dec. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, kimondottan a belső tulajdonságok azok amik megfognak. Persze, azért a külső se legyen túl szélsőséges, ne érezzem magam furán mellette (hozzám képest felhőkarcoló, nálam 2x szélesebb, igénytelen külsejű ne legyen). Volt már olyan, hogy amikor először megláttam, nem gondoltam volna, hogy bármit is szeretnék tőle a jövőben, aztán beszélgettünk, jobban megismertem, és olyan lelke volt, hogy nagyon belezúgtam. Ő sajnos nem érzett ennyi mindent az én irányomban.


27/F

2016. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak. Viszont kell egy alapvető tetszés. Szóval nem az, hogy mások mit gondolnak róla, hanem kell legalább egy olyan, hogy de csinos, de szexi, cuki, vagy aranyos. Utána már megszépülhet belső tulajdonságok alapján, de ha alapvető vonzalom nincs, akkor nem lesz jó a dolog.
2016. dec. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Akinek legalább kétszámjegyű IQ-ja van az by default így gondolja, szóval fogj kezet magaddal, hogy neked idő kellett, hogy elkezdd egyáltalán kapisgálni.
2016. dec. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem úgy tűnik. Még 30 fölött is mindenki csak ugyanarra vágyik inkább ezt látom.
2016. dec. 21. 14:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten taszító az, akin úgy gondolom, hogy a külsejével próbál megfogni.
2016. dec. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A pénz is jól jön.
2016. dec. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van még olyan aki így gondolja például én. De valaki már tökéletesen leírta nem is tudok mit hozzáfűzni, kell egy alapvető vonzalom anélkül nem megy.
2016. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!