Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire elítélendő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő azt hazudni a másiknak, hogy betegek vagyunk, hogy többet foglalkozzon velünk?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ezert kell hazudnod, akkor az mar regen rossz. Keress magadnak olyat, aki ugy is foglalkozna Veled, h nem kell behazudnod ekkora hulyesegeket!
2017. jan. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég fura, de az az elítélendő, ha valaki csak akkor foglalkozik a párjával, ha beteg.
2017. jan. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ilyet még nem csináltam. de olyan van, hogy sündörgök, és talán ki is mondom, hogy most foglalkozz velem.
2017. jan. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon. Viszont a kettesnek is igaza van.
2017. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Münchausen szindróma.

Keress rá.


Nekem anyám ilyen, állandóan kitalál magának valami betegséget, orvoshoz jár és sajnáltatja magát. Azt se tudja elviselni, ha valaki más beteg, egyből rákapcsol, hogy ilyen neki is van, csak neki sokkal jobban.

De olyan szinten, hogy egy prosztatarákos idős embert is leordít, hogy ő jobban tudja, neki is ugyanott fáj, de jobban.

Természetesen kutya baja, mármint fizikailag.


Ha rajta múlna, otthon lenne az egész család, és őt ugrálja körbe. Képes sírva hisztizni, ha hétvégén túlóráznom kell, hogy felőlem meg is halhat. Tegnap azzal hívott fel melóban, hogy megfagy a fűtetlen lakásban. Nem mer begyújtani.


Szóval nem vennék rá mérget, hogy a kérdezőt valóban elhanyagolja a párja.

2017. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem. Én komolyabb betegség kitalációjára gondoltam.
2017. jan. 10. 19:33
 7/11 anonim válasza:
Mondjuk ha azt mondanád, hogy rákos vagy és egy heted van hátra, mindenki veled foglalkozna.
2017. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezzel pont elveszited azt a szemêlyt aki miatt hazudozni kell.Kihasznàlod a türelmét a jó indulatàt !Ezzel max azt éred el hogy ha valójàban egyszer megbetegszel és téleg segitségre szorulsz majd legfeljebb nem fog neked hinni mivel előzőleg csak eljàtszottad a hattyúkhalàlàt màsodjàra majd elgondolkodik hogy csak megint kamuzol!
2017. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elhanyagol a pàrod akkor tedd te is azt êld az életed nélküle és ha hiànyozni fogsz neki akkor megkeres ha nem akkor meg nem kell kamuzni feleslegesen hanem ràjössz hogy nem szeret !
2017. jan. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az exem elhanyagolt mikor jàrtunk nyomultam rà anno mindent megtettem hogy együtt maradjunk de ràjöttem ezzel a ràgörcsölök mindenàron akarom dologbol nincs semm igy doptam egyidő utàn és éltem az életem majd ugy eltelt 5honap vàratlanul felhivott de nekem már nem kellett igy annyiba hagytam a dolgot !Előző kettő én voltam!
2017. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!