Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez elítélendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez elítélendő?

Figyelt kérdés
Koromat le se merem írni, a 21-et már a másik feléről megközelítő nő vagyok, és még nem sikerült szexuális tapasztalatot szereznem. Érdekelne, hogy elítélendőnek tartjátok-e ha férfi prostituálthoz akarok elmenni. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, tapasztalatokra, rosszindulatú megjegyzéseket nem kérek.

2016. máj. 22. 18:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
A férfi prostikhoz nyugodtan mehetsz, mert ők csak férfiakat vállalnak.
2016. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

és ez miért is alakult így?


egy nőnek nem kell túl sokat tennie, ha egyészakást akar. ha nem túl csúnya,és ki mer menni a házból.

2016. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem vagy troll. Akkor nem akarod ezt tenni!


Most kapsz kb 100 privát levelet,hogy segítenek rajtad. Várj egy rendes pasit! Megéri!

2016. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, harmadik válaszoló nem vgyk troll, ez tényleg érdekel.

Másodiknak sajnos így alakult az életem, mindig a tanulást, munkát tartottam fontosabbnak.

2016. máj. 22. 18:16
 5/18 A kérdező kommentje:
Elsőnek, úgytudom vannak hetero pasik is akik ilyesmi szolgáltatást vállalnak.
2016. máj. 22. 18:18
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Szexkapcsolat? Én nem mennék férfi prostihoz vagy mihez.

Vannak normális férfiak, akikkel ezt meg lehet oldani és megértőek. Nem kell attól tartani, hogy egy intelligens férfi vissza él ezzel. Nem kell ezt szégyellni. Sőt még örülni is fog, hogy szűz vagy. Biztos, hogy egy idegen hivatásossal nem próbálkoznék.

2016. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

Vagyis, 42 éves vagy, és még szűz? Eléggé furcsa, és szinte biztos vagyok benne, hogy elég kemény pszichológiai (önbizalomhiány, önértékelési probléma, depresszió, vagy valamiféle trauma) okok lehetnek e mögött. Főleg, ha még párkapcsolatod sem volt. Szerintem keresned kéne egy pszichológust, vagy szexuálpszichológust, és kezeltetned kéne magadat. De ezt most nem rossz indulatból írom, hanem jó tanácsként, mert 1000% hogy ilyen jellegű problémád van!

Hát, ennyi idősen, lehet én úgy állnék hozzá, hogy már tökmindegy hogy ki csak valaki döngessen meg, igazából a szüzességből én is óriási dolgot állítottam, azt hittem hogy az valami földöntúli érzés ha azzal veszítem el akit szeretek. Bevallom, végig szenvedtem, annyira rohadtul fájt, és még utána kb. 1 évig folyamatosan fájt, úgy h ki is vizsgáltattam magam, és nem volt nőgyógyászati problémám. Aztán rájöttem, hogy a fájdalom mögött nálam is kemény lelki dolgok állnak a háttérben. Úgyhogy, ha rám hallgatsz, először szakemberrel kezelteted magadat. A Te érdekedben!!!!

2016. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Amúgy hiába mennél prostihoz, mert az érzelmi részét nem lehet megvenni. Anélkül meg csak mechanikus reszelés az egész.
2016. máj. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hetes nem vgyk 42 éves, annál azért fiatalabb vagyok!!!!! A válaszod jószándékúnak tűnik, de kissé mellbevágó.
2016. máj. 22. 18:24
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Vannak nőkkel (is) foglalkozó férfi prostituáltak, de tény, hogy egy nő valóban bármikor talál jelentkezőt. Ha felmész csetre, hosszú tömött sorokban fognak sorbaállni a jelentkezők 15 és a halál között, válogathaszt kedvedre.

Viszont én is valószínűnek tartom, hogy valamilyen pszichológiai probléma (is) állhat a dolog háttérében, amivel érdemes lenne előbb foglalkozni, mert a szex nem csak a testiségről szól. Ha csak ezt a részét tapasztalod meg, könnyen csalódhatsz.

2016. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!