Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, akinek a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a volt pasijából lett később a legjobb barátja? És nincs már köztük semmi? 25/L

Figyelt kérdés
vagy később még voltak ebből fel-fel lángolások?
2017. jan. 10. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ebben nem hiszek, sosem hittem. 25 N
2017. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sajnos több tapasztalat (saját és ismerősök) alapján ez nem működik.


De kivétel erősíti a "szabályt"!

2017. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem éppen ez van elvileg. Gyakorlatilag meg szexelünk, bújunk, féltékenykedünk... L25
2017. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
férfi női barátság, ahamm.. persze..
2017. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, barátság nem lett belőle csak újra lefeküdtünk még egyszer.
2017. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Lehetséges. Mi 8 évig voltunk együtt. Elvaltunk. Kb 1 evig nem is beszeltunk. Azota eleg sokat.Ennek mar tobb mint 4 eve. Én is boldog kapcsolatban elek es o is. Ha 2 ember nem haraggal valik el egymastol normalisan meg tudjak beszelni a dolgokat miert ne lehetnenek baratok utana.
2017. jan. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Ja es nincs koztunk semmi.Nem is volt miota nem vagyunk egy pàr.
2017. jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, nagyon necces kérdés

Voltunk utána legjobb barátok, egy ideig szexeltünk is, egy idő után nem.

Egy másik exemmel haverok vagyunk,.néha dumálunk facen, meg ha talizunk sincsen para.

2017. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jelen. Kb 10 éve ismerem, de már 8 éve semmi olyasmi nem volt köztünk. Többször megpróbáltuk együtt, de a kapcsolatunk szexuális része mindig nyögvenyelősen ment. Aztán rájöttünk, hogy inkább amolyan testvériessé vált a viszonyunk, azóta barátok vagyunk, és nagyszerűen működik. Ismerjük egymás párját, bármit meg tudunk beszélni, és tudom, hogy ha beállítanék hozzá hajnali 2-kor, hogy baj van, ő már öltözne is, és ez kölcsönös. Még a perverz poénok is mennek néha, mint egy átlagos barátságban. De nem gondolom, hogy ez általános lenne, inkább csak mi vagyunk furák.
2017. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, két exemmel is így vagyok, nem voltak fellángolások, nem is lesznek szerintem, ha kisebb bajom van, akkor rájuk számíthatok.
2017. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!