Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valentin napra mit vegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napra mit vegyek barátomnak, ha akkor leszünk 1 hónapja együtt? Valami egyedi ötlet?

Figyelt kérdés
Szeretlekes pàrna,ilyesmiket nem akarok,nem az én vilàgom. Sütni màs alkalomra szeretnék.
2017. jan. 23. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy egyáltalán akar-e Valentin/Bálint-napot tartani, a legtöbb férfi nyűgként látja csak.

A sütit (mint ajándék) pedig nem egyetlen alkalommal lehet megcsinálni, sok millió recept van.

Vagy vegyél valami hasznosat, a hobbijához kötődőt, te ismered.

2017. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy leszarod a Valentin napot. Annál jobbat ki sem tudnál találni.
2017. jan. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

1 hónap után szerintem még nem kell komoly ajándékot venni..

Gondolj bele, hogy milyen stílusa van mármint romantikusabb vagy annyira nem..mert ehhez mérten lehetne kiválasztani azt aminek örülne

De a legfontosabb az, hogy együtt töltsétek azt a napot..nem az ajándékról szól, hanem rólatok

Am gratulálok!:)

2017. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valami kis jelképeset, pl. csokit vicces felirattal.
2017. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Felvetődött a képkeret sok képpel

2017. jan. 23. 19:15
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Lombszívót.
2017. jan. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Képkeret sok képpel..."......🙄 Most szerinted ennek egy férfi örül? Akkor már inkább süti/csoki.
2017. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, hogy egy hónapja leszünk együtt és szeretném valami aprósággal meglepni, sajnos nekem nehezíti a helyzetet, hogy nem szereti az édessegeket így a süti/csoki kizárt dolog sajnos nálam :/ Valakinek valami ötlet?Tényleg csak valami apróság.
2017. jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Képkeret sok képpel... Egy hete vagytok együtt, honnan a pokolból szedsz sok képet? :D vagy nem közös képeket akarsz? Nagyon rossz ötlet. Inkább valami "élményajándékot" adj. Közös programot.
2017. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Oké, hogy csak egy hónapja vagytok együtt, de előtte nem is ismertétek egymást? Olyan furcsa ez nekem.

Ha ismered, akkor csak tudod, mit szeret, mi az, ami tetszene neki. Ha meg nem ismered, hogy jöttél össze vele?

2017. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!