Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ünneplitek a Valentinna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünneplitek a Valentinnapot?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 11:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
79%

Elmegyünk 2 napra síelni barátokkal :)

20N 25F

2017. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy, mindketten kamuünnepnek tartjuk.
2017. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
92%
Milyen stílszerű lenne azt írni, hogy felköszöntöm a Bálint nevű ismerősöket, de egy sincs.
2017. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
27%

Nem ünnepeljük... nevetséges ez az "ünnep" a nőnappal együtt.


Kivétel az apák és az anyák napja azt, meg szoktuk tartani.


Kedveskedni, elutazni, apró ajándékokkal meglepni a másikat, egész évben szoktuk.


Mi csak az évfordulókat, szülinapokat, névnapokat, karácsonyt és húsvétot ünnepeljük meg.

2017. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy tányérból fogunk enni.
2017. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
84%
Szomorkodva, hogy sosem ünnepeljük.
2017. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
71%

Alapjáraton véve szerintem az emberek többsége el van tévedve, egy divat lett a Valentin napot fikázni, meg olyan elméletekkel jönni, hogy marketing, meg nemcsak ilyenkor kell szeretni a párodat, mi nem tartjuk...

Minden évben lemennek ugyan ezek a standard válaszok, éve óta olvasok gyk-t...


Tény, hogy nem csak ezen a napon kell kedveskedni a párodnak. De szerintem ha valentin nap alkalmából elviszed egy moziba vagy kávézóba esetleg étterembe nem ciki... Mi pl nem is aznap tartjuk, mert nem tudjuk megoldani nem élünk együtt, és hétvégén tartjuk meg.


De senki ne gondoljon semmi extrára, elviszem majd egy helyre amit nem részletezek mert lehet ő is olvassa, és eltöltünk egy-két kellemes órát 1500 ft-ból kb.


Érdekes a karácsonyt senki nem fikázza, hogy jajj nem csak akkor kell a szeretteinkre gondolni, családtagokra, ez csak marketing, én nem veszek semmi, nem megyek velük sehova, ez csak lehúzás... De Valentin napra ez már nagyon igaz lett. Holott szerintem tényleg ez egy tökjó ünnep, hogy eszedbe jusson a párja annak is, aki nem törődik vele eléggé, hogy ideje lenne valami kü

2017. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
84%
Felköszöntjük a tesómat a névnapján:D
2017. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Sunshinedoll ***** válasza:
71%
Remélem a kedves párom elvisz vacsizni és vesz nekem virágot.
2017. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
81%
#1 vagyok,nem értem,miért kell fikázni a Valentin napot,aki szereti a párját,az inkább örül,hogy van mégegy alkalom,mikor kedveskedhet neki :D
2017. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!