Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ünneplitek a Valentinna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ünneplitek a Valentinnapot?

Figyelt kérdés

2017. jan. 31. 11:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Küldök egy kedves üzenetet a Bálint nevű ismerősömnek.


Amúgy sehogy, megvannak a magunk ünnepi pillanatai, de ezek nem Valentin napra esnek.

2017. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy, mert egy Valentin sincs a családban.
2017. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Elküldöm mindenkinek, "Máté Péter - Egyszer véget ér..." című dalát. Hátha észbe kapnak, és nem ártanak maguknak...
2017. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
46%

A Valentin-nap abból a szempontból hülyeség, hogy ilyenkor az emberek többsége meglepi a párját, odafigyel rá, csakhogy nem csak ezen a napon kellene, hanem az év minden napjának minden percében...Persze, ilyenkor mindenki boldog, rózsa, romantikus vacsora így meg úgy. Nem vagyok ellene, ahogyan más ünnepnek sem, csak ez így olyan mű dolog, mint a Karácsony is, ami a szeretet ünnepe.


Ilyen értelemben, "minden nap Karácsony és Valentin-napnak kellene lennie."

2017. jan. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
77%

23# Ez a poén így megy:

-Valentin-nap alkalmából minden szerelmes párnak szívből küldöm Máté Péter - Egyszer véget ér című zeneszámát.:-D

2017. jan. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Sütni fogok egy Bálint nevű ismerősömnek.
2017. jan. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
50%
#24 ennyi erővel minek vannak nemzeti ünnepnapok,minden nap tisztelettel kéne lennünk az elhunyt hősök iránt,nem csak aznap.Vagy pl nem csak halottak napján megyünk ki a temetőbe,mégis van halottak napja.Miért fáj,hogy a szeretetnek és a szerelemnek is van külön ünnepnapja..?
2017. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok, úgyhogy valószínűleg zenehallgatással.
2017. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%

#27

Én minden nap tisztelem az elhunyt hősöket, meg a kultúrát, meg mindent, és mindig gondolok az elhunyt szeretteimre. Minek kijelölni ezeknek külön napot? A normális állapot az lenne, hogy folyton tiszteljük a történelmet, gondolunk azokra, akik elhunytak, szeretjük a családunkat és a párunkat, nem? Az ilyen ünnepek inkább csak arról szólnak, hogy "na x napon gondoltam y emberre, akkor az év többi napján tojhatok rá, mégis tiszta lehet a lelkiismeretem"

2017. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
46%

Jo, majd szolok a paromnak, hogy innentol minden nap egy csokor rozsaval allitson haza es utana irany valamelyik Michelin-csillagos etterem :D

Nyilvan minden nap szeretjuk egymast es az aprosagok rendszeresek, de jo neha valami extra is, ami nem feltetlenul jut eszunkbe egy atlagos "szurke hetkoznapon".

2017. jan. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!