Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 gyerekkel is sikerülhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekkel is sikerülhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Jelenleg válófélben vagyok 34 éves és van 3 gyerekem

Magamról annyit,hogy nagyon ápolt,csinos,okos nő vagyok.

Szerintetek a későbbiekben sikerülne kapcsolatot teremtenem? Itt pontosan komoly kapcsolatra gondolok! Vannak még férfiak,akiknél hátráltató a gyerek?



2017. márc. 3. 11:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

"Magamról annyit,hogy nagyon ápolt,csinos,okos nő vagyok. "

ha ez így van, akkor a 3 gyerekkel is gyorsan találsz valakit :)


24F

2017. márc. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

3 gyerek biztosan megterhelő ezt te tudhatod a legjobban. Hasonló életúttal rendelkező férfit találhatsz aki ugyanúgy elvált, esetleg van 1, 2 tizenéves gyermeke. Olyan férfit akinek még nincs családja nem tudom mennyire találnál mert valószínű ő is akarna majd egyszer saját gyereket.

Sok sikert!

(ha jól gondolom kimaradt egy "nem" szó az utolsó mondatodból) :)

2017. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
2# igen,észrevettem én is... :)
2017. márc. 3. 11:46
 4/23 anonim ***** válasza:
2%

"csinos,okos nő vagyok"

Imádom az ilyet. Aki ezt így leírja magáról, az általában a legalja (nemtől függetlenül).

2017. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Már megbocsáss 4#es,van önbizalmam,szerencsére megis van rá az okom... miért is probléma ez? Nem kötelező neked írni. Kritizálni másik posztnál is lehet....
2017. márc. 3. 11:55
 6/23 anonim ***** válasza:

Először is:

Több olyan nőt ismerek a környezetemben, aki 3 gyermekkel talált új társat, férjet. Szóval az esély mindenképpen megvan rá.

Másodszor:

Ha elfogadsz egy tanácsot egy elvált nőtől: egyelőre ne a társkeresésre koncentrálj, hanem arra, hogy felépítsd az új, önálló életed. Fontos, hogy legyen időd magadra (!), vagyis heti néhány óra barátokra, hobbikra, kikapcsolódásra, sportra, vagy bármire, amire NEKED szükséged van. Azért javaslom ezt, mert nekem az a tapasztalatom, hogy amíg ez nem alakult ki az életemben, addig csak "zűrös" pasik számára voltam "vállalható". Onnantól azonban, hogy kiegyensúlyozott és teljes életem lett, már sokkal normálisabb jelöltek kerültek képbe. És amikor megismertem a párom, akkor kiderült, hogy van heti 2-3 estém/napom randizni még gyerek mellett is, addigra már ez megszokottá vált, a gyerekem életét sem borította fel az új kapcsolat.

2017. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
37%

#5 Aki okos az általában butának tartja magát, mivel belátja, hogy mennyi mindent nem tud még...

Nem attól leszel okos, hogy te annak tartod magadat, attól meg pláne nem, hogy van önbizalmad.


Szóval pontosan olyan indoklást kaptam tőled, amire számítottam. Minden a helyén van. Messzire elkerülnélek az is biztos és nem a gyerekek miatt.

2017. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%

# 7: Ez ostobaság. Aki okos(nak tartja magát), az még tisztában lehet vele, hogy nem tud mindent. Az ész nem feltétlenül jár együtt az önbizalomhiánnyal. Én is tudom magamról, hogy okos vagyok, mert számtalan mérés alapján átlagon felüli az IQ-m (ez tény), problémákat mindig könnyebben oldok meg, mint a környezetem, ők szoktak hozzám fordulni segítségért, sokéves gyakorlat bizonyítja, hogy műveltebb, tájékozottabb vagyok, mint az átlag, plusz eddig több száz ember mondta a szemembe, hogy okosnak tart. Akkor miért is gondolnám magam butának?

Az embernek igenis lehet reális énképe, pont az a gond, ha nincs és mondjuk 40 kilóval is kövérnek látja magát, vagy 175 centivel alacsonynak.

A te logikád értelmetlen, összemosol egymással semmilyen összefüggésben nem álló dolgokat.

2017. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

#8 Hmm. A gond azzal van, hogy meg sem értetted amit leírtam.


Az IQ-nak egyébként sincs semmi köze a konvencionálisan használt "okos" szó jelentéséhez. Az IQ csupán egy csodálatos huszadik századi találmány arra, hogy a hozzád hasonlóknak legyen mit leírni az ilyen kérdésekhez, amikor valami olyat kell bizonyítaniuk amit nem is értenek. Az egésznek az volt az eredeti célja, hogy felmérjenek embereket főleg fiatal korban. De miután belátták a tudósok is, hogy ez mennyire összetett és bonyolult feladat, nem erőltették tovább. Szóval ez nem több mint egy készségfelmérés, de azt nem hivatott eldönteni, hogy okos vagy, vagy sem.

Manapság pedig mindent számokban mérnek az emberek, miért lenne az intellektus kivétel, de hát kell is az önbizalom illúziója az emberek nagyon nagy részének, ahogy ezt most remekül bizonyítottad. Csinálj még néhány tesztet szerintem, az talán segít, fontos dolog az önbizalom.

2017. márc. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Válófélben vagyok két gyerekkel...Én is azt hittem, hogy nagyon nehéz lesz ez az egész. De nem. Van miből válogatni.😁
2017. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!