Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 3 gyerekkel is sikerülhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 gyerekkel is sikerülhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Jelenleg válófélben vagyok 34 éves és van 3 gyerekem

Magamról annyit,hogy nagyon ápolt,csinos,okos nő vagyok.

Szerintetek a későbbiekben sikerülne kapcsolatot teremtenem? Itt pontosan komoly kapcsolatra gondolok! Vannak még férfiak,akiknél hátráltató a gyerek?



2017. márc. 3. 11:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

# 9: Örülök, hogy leragadtál egyetlen pontnál a hozzászólásomból. Mindenesetre ez azt jelzi, hogy a szövegértés terén kihívásokkal küzdesz. :)

Egyébként rosszul tudod, felnőtt korban is végeznek IQ-teszteket, például állásinterjún is töltettek már ki velem ilyen tesztet. Attól, hogy te nem szoktál magasabb intellektust igénylő állásokra jelentkezni (vajon miért?), attól még létezik a jelenség...

2017. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

10-es- Jaa ,a selejtek közül! xD Onnan lehet válogatni!Aki normális,kapcsolatban van,a többi esetleg nem akar elköteleződni,a maradék pedig mind hibás!

Igen,rengeteg független férfi van,de ha jóképű,esetleg pénzes is,az nem 3 gyerekes nővel fog kezdeni,esetleg szexkapcsira! Nem kell álltatni magatokat és ezt tapasztalatból írom! :)

2017. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
*áltatni
2017. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11-es, offolok egy nagyot, de milyen helyen töltetnek ki IQ tesztet a jelentkezőkkel? Nem nagyon tudok pozíciót, amihez az IQ esszenciális lenne, ugyanis önmagában lószärt sem jelent, ha nincs mellett 5-6 egyéb részképesség. Tovább pszichológiai vizsgálatok alapján a teljesítményben jelentősége kizárólag a 90-es IQ alatti tartományoknak van...
2017. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
*továbbá
2017. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#14 Kompetencia tesztre gondol feltehetően, informatikában elég gyakori például, pláne külföldön. Ha jól tudom bizonyos helyeken a számviteli pozíciókban is vizsgálnak esetenként hasonló készségeket. IQ teszthez köze nincs, de a #11-es meg van róla győződve, hogy ő átlagon felüli emberi lény és magasan feletted áll, ezért felesleges neki bármit írnod szerintem. Az alapvető mondatokat is képtelen értelmezni, igaz ez nem zárja ki, hogy matekból példának okáért jó legyen (bár ettől okos nyilván nem lesz, ami szemmel látható).
2017. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Egyébként kérdezőnek: biztos, hogy van férfi, akinek ezzel semmi gondja nem lesz.


Ugyanakkor az is biztos, hogy szűkül a válogatási kör, mert három gyerek mellett már feltételezhető, hogy egyrészt több gyerekre nagyon nem vágysz (ha nem így van, akkor bocsánat, de a mai világban kb. 3 gyerek a max anyagilag is az átlagpolgárnak), másrészt három gyerkőc az azért már sok időben és térben is sokaknak...

2017. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

12- es...Csak nem gondolod, hogy válófélben vagyok es már a következő férjet vadászom?

Mi a baj a szexkapcsolattal?

2017. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ja, értem, nem azon a vonalon mozgok, akkor ezért nem hallottam még erről.
2017. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
60%

Egy IQ-teszt több részképességet mér. Matematikai, logikai, térbeli, verbális, stb. területeket. (Sőt, bizonyos tesztek még szociális kompetenciákat is, de erre inkább az EQ-tesztek szolgálnak.)

Olyan pozíciók esetében töltetnek ki a jelentkezőkkel általános IQ-tesztet (ami az ELSŐ szűrő, utána természetesen további tesztek és elbeszélgetések követik), ahol jó problémamegoldó, analitikus, logikai készséget várnak el. Pl. kutatás-fejlesztés, komplex rendszerek kezelése, stb. A párom pl. K+F területen dolgozik és vele is töltettek ki IQ-tesztet jelentkezéskor, ezt követték a szakmai, nyelvi és egyéb tesztek.

2017. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!