Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy fiúbarátomba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúbarátomba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem beleszerettem egy fiúbarátomba. Nem olyan rég, picit több mint egy éve ismerjük egymást, de már az első perctől érződött a szikra köztünk, mindenki azthitte egy jódarabig, hogy van közöttünk valami.

Elég sokat jártunk együtt szórakozni, később megismerhettem a barátait, baráti társaságát. Aztán kb fél év elteltével lefeküdtünk egyszer. Azóta már sokszor. Már 3 műszakban dolgozik tehát már nincs annyi időnk egymásra, mint előtte, és kb havonta találkozunk, de minden héten beszélünk telefonon órákat, és ő is szokott hívni, nem csak én őt. Néha olyan érzésem van mintha többet szeretne, de meggátolná valami, vagy egyszerűen félne egy kapcsolattól a korábbi csalódásai miatt.

A lényeg hogy magamon is azt érzem hogy több mint egy barát, de még nem érzek rózsaszín felhőket. De folyamatosan ő jár a fejemben, legszivesebben folyton vele lennék, és eltudnám vele képzelni.

De nemmerem neki elmondani, tudom hogy gázul hangzik, de arra várok hogy ő kezdeményezzen ha akar többet esetleg. De nem tudom mit csináljak, hogy ezt minnél hamarabb tisztázzam vele, mert megőrít ez az érzés. De nem akarok mindent elrontani azzal hogy így 'letámadom' az érzéseimmel.

Mi tévő legyek? :/

(Nem kellenek a fuj szetteszed a labad es hasonlo kommentek, szerintem mindenki jart mar hasonlo cipoben)

23/L



2017. ápr. 24. 05:42
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem akarlak megbántani, de ez barátság extrákkal. Általában a lányok, főleg a normális gondolkodásúak... nem szoktak lefeküdni egy "fiúbaráttal".

Ez már régen több mint barátság, de nem is kapcsolat.

Ha igazán fontos lennél neki, akkor nem akarna téged kihasználni, mert ne is haragudj, de ez így csak az.

Erősen, de kimondottan, kihasználás!

Ha normális pasi lenne, vagy akarna valamit, akkor már fél év alatt kinyöghette volna, hogy járjatok, próbáljátok meg.

Szerintem neki ez kényelmes, hogy csak összejártok, dugtok, de nem kapcsolat.. nem jelentesz neki mást, csak egy ingyen puncit a farkára.

Le lehet pontozni, de ez akkor is így van, ez az igazság, bármennyire is fájjon.

A helyedben válaszút elé állítanám, megmondanám neki, hogy szeretnéd, ha komolyabb lenne ez az egész, nem csak szex lenne, vagy ha ő nem akar veled járni, akkor megszakítasz vele minden kapcsolatot.

Ha kezdesz belezúgni, akkor csak te fogsz sérülni.

Ezt helyesebb lenne lezárni inkább és keresni olyant, aki tényleg akar.

2017. ápr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Az első jól írta. Kár tovább ragozni, nem kellesz neki máshogy.
2017. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
23 évesen lehetne több eszed. Hányok az ilyen "nőktől"!
2017. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
De szánalmas. És tudod miért? Mert te és még sokan ugyanezt csináljátok. Nem, hogy helyet, időt és teret adnátok egymás megismerésének folyamatában, hanem rögtön a csúcsra tértek, lefekszetek egymással, mert azt hiszitek ez majd meghozza a kívánt hatást, az elköteleződést egymás iránt. Ráadásul egy baráttal. Akkor mi különbözteti meg a barátokat és a szeretőket, párkapcsolatban lévőket? A szex az intimitás csúcsa, de valóságos intimitást ilyen módon, ahogy tetted, nem érdemes és nem is lehet elérni. A macskák és kutyák viselkednek így, kefélnek, akivel kedvük tartja, aztán mennek tovább. Semmi előzetes elköteleződés, tudatosság, csak a pillanatnyi vágyak megélése, puszta érzékkielégítés.
2017. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig nagy hülyeséget csináltál...

Vagy alakíts ki normális kapcsolatot, akár vele, akár mással, vagy szenvedj ebben a katyvaszban, ami abszolút nem normális helyzet a te korodban ( sem)...

2017. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem, miért kell hőbörögni a szexkapcsolat miatt. Ha mindkét félnek világos, hogy ez egy szexkapcsolat vagy barátság extrákkal, akkor egészen pontosan hol is van a kihasználás? A kérdező azért kérdez, mert részéről megváltozott a helyzet.


#1: Pont, ahogy a srác akart egy ingyen puncit a farkára, pont annyira akart a kérdező egy ingyen farkat a puncijába. Nem értem, miért kell károgni. Most, hogy változni látszik a helyzet, a kérdező feltette a kérdést, hogy hogyan tovább. Erre kéne válaszolni.


#4: egyrészt senki nem mondta, hogy a kérdező meg a srác intimitásra vágyna, másrészt amit leírtál, annak semmi köze a kérdéshez.


Kérdező: túl sok okosságot nem fogok tuni írni, de szerintem te is érzed, hogy nincs túl sok lehetőség. Passzívan várni sosem jó. Arra várni, hogy a másik lépjen, nyilván könnyű és kényelmes, de igazi gyengeség és gyávaság is, mert áttolod a másikra a felelősséget. Derüljön csak ki, aminek ki kell derülnie, mert amúgy nem vezet sehova az egész.

2017. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Beszélj vele,a hogyan továbbról.

Nem kell letámadni,de tereld rá a témát.

Inkább,mint szenvedni tovább...a sok barommal itt meg ne foglalkozz.

2017. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!