Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hagyjam vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy sok éve a gimiben volt egy lány, aki végig tetszett. Megszólítani persze sosem mertem, pedig talán jelnek is vehettem volna, hogy mikor találkoztunk a folyosón, vagy valahol az épületben sokszor hosszan nézett, néha lesütötte a szemét, de én beszari voltam.


Igazából azóta is sokat gondolok rá, hiába voltak barátnőim, valahogy ő nagyon megmaradt, pedig egyáltalán nem ismertem.


Tegnap viszont ülök a távolsági buszon, es ott volt egy lány, amit különösebben sosem kedveltem, a volt osztálytársam volt barátnője, így azért néha váltottunk 1-2 szót. Azt tudtam, hogy jóban van azzal a lánnyal, aki nekem tetszett, sokszor láttam őket együtt.


Na szóval a lényeg: dumáltunk a buszon, leginkább ugye a suliról, kivel mi van, és szóba került Az a Lány. És a barátnője ezt mondta nekem: jaa, ő oda volt érted. Én meg csak néztem, hogy mi. Elkezedte mesélni, hogy 9. óta tetszettem neki,hogy alig várta mindig, hogy lásson, hogy még akkor is szeretett (így mondta) miután már én elballagtam a suliból (1evvel fölöttük jártam).

Elég hulye fejet vághattam, de mindegy. Kérdeztem tőle facebook-on azóta, hogy tudja e a Lány telefonszámát, azt mondta megvan neki egy, de az nem elérhető, pedig ő is szívesen találkozna vele. Annyit tud, hogy amíg suliba járt a Lány, mindig messziről jött, a kerületet tudta megmondani, de azt se biztosra.


Persze kerestem őt facebook-on is, de egyáltalán nem tálaltam. Mondjuk a barátnője mondta is, hogy régen sem volt fenn.


Igazából azt sem tudom, hogy mit mondanék vagy csinálnék, csak azért örülnék ha tudnék valami elérhetőséget. Csak nem tudom hogyan.


Bocsi a sok rizsát, csak azt akartam, hogy tiszta legyen.

Azt sem tudom, hogy egyáltalán csináljak e valamit vagy hagyjam a francba, 1000 éves dolog az egész. Bár nem szívesen hagynám, valami oka csak van annak, hogy azóta sem tudtam elfelejteni. Persze az is lehet, hogy azóta családja van vagy akármi.

Tanács kéne, hogy mit tegyek szerintetek.



2017. máj. 10. 15:24
 1/6 anonim válasza:
Hát szerintem próbáld mer egy út ez is.
2017. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér! :)


Más osztálytársakat nem ismersz? Facen valakinél rákérdezel, hátha jobban tudja, hogy miujság?

2017. máj. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem ismertem sajnos mást, őt is csak azért mert átjött néha az osztályunkba.

Igazából nem is nagyon láttam mással, csak vele.

2017. máj. 10. 15:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora helységben lakik a lány, de ha kisebb helyen, érdeklődhetnél felőle egy helybelijétől (volt osztálytársadtól vagy az ő volt osztálytársaitól)
2017. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy, szerintem érdemes megpróbálnod, ha még ott járkál a fejedben, s mint kiderült, ő is odavolt érted. Nekem is volt platonikus szerelmem amiből sosem lett kapcsolat, s ha most kiderülne valami ilyesmi, én biztos szeretném ha felkeresne. Pont mert sosem tapasztaltam meg milyen is lenne ha tényleg lenne köztünk valami.
2017. máj. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahogyan keresd meg. Sose véletlen, ha valaki így megmarad benned és még mindig nem közömbös. Így meg pláne, hogy ő is odavolt érted. Na, itt egy hihetetlen, de igaz sztori: van egy régi barátom (már 50 felé közeledik), aki ugyanígy szerelmes volt valakibe gimiben, de nem tudtak összejönni. Aztán szétváltak útjaik, külön városba költöztek. Aztán 17 év eltelt, a barátom közben megházasodott, gyerekei lettek. De a lányt valahogy sose felejtette el. Aztán egy nap itt Budapesten egy rendezvényen egymásba botlottak. A barátom nem sokkal utána elvált,kb. 10 éve már, hogy boldog házasságban él azzal a lánnyal, akit mindig is szeretett. Nagyon aranyosak együtt! Látszik, hogy valahogy egymásnak lettek teremtve. Soha ne add fel! :) Esetleg írd meg egyszer, ha megtaláltad! Bármi lehetséges! Bármi! Sok sikert és megérdemelt boldogságot!
2017. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!