Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megkeressem a bátyám szerelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkeressem a bátyám szerelmét, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Bátyámról azt kell tudni, hogy nagyon sokáig nem volt szerelmes. Aztán beleszeretett egy lányba. A gond abból lett, hogy nyár végén kiderült, hogy a lány semmit nem akar tőle. Ami nagyon megviselte a tesómat, biztattam, hogy ne adja föl, egy darabig próbálkozott is, de aztán hagyta, mert nem akarta zavarni a lányt. Annyira szerette, hogy inkább azt mondta neki, hogy már túl is van rajta, csak hogy a lánynak ne legyen bűntudata miatta. Viszont belül szenved a tesóm, az a baj, hogy azóta folyamatosan testi bajai vannak, amikről nem hajlandó tudomást venni és a külvilág erről mit sem sejt, mert igyekszik elrejteni. Az utóbbi pár hétben válságosra fordult az állapota, rossz érzés látni és a legrosszabb, hogy semmi életkedve nincsen. Arra gondoltam, hogy talán fel kéne keresnem ezt a lányt, mert ha más nem ,ő talán jobb belátásra tudná bírni és talán meggyógyulna végre.
2017. jan. 24. 07:05
 1/6 A kérdező kommentje:
Inkább lelki eredetűek a problémái. Orvos már látta, de semmi komolyat nem talált. Egyik kisebb betegségből esik bele a másikba. Le van gyengülve a szervezete, ezért mindent elkap, de ez már így nem mehet tovább.
2017. jan. 24. 07:10
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lány újra feltűnik, törődik vele, aztán ugye nem jön össze vele, akkor megint sokkal rosszabb lesz. Hagyjad szerintem, magának kell ebből kilábalnia.
2017. jan. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

21 éves és ez a lány volt az első nagy szerelme.

Hogy lehetne akkor segíteni neki?

2017. jan. 24. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én bátyámnak is volt ilyen durvább szerelmi csalódása visszautasítás miatt, de én nem kerestem fel a lányt, meg nem is akartam semmiképp. Az ilyesmit túl kell élnie az embernek, emiatt nem szabad sok ideig a padlóra kerülni. Aztán a bátyám összejött egy másik lánnyal akivel azóta is együtt van.
2017. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne! Akkor megint csak reménykedne. Át kell esnie ezen, majd idővel jobb lesz. Inkább próbáld elterelni a gondolatait, mozduljatok ki vagy kérd meg h segítsen vmiben neked, érezze, hogy "hasznos".
2017. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem avatkoznék bele a dolgaiba! Így a csajt se keresném meg!

Ha akarna valamit tesodtól magától keresné..

2017. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!