Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok csinálni ha elvörösö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni ha elvörösödöm és picit remegek ha a lány közelébe vagyok akiért totál oda vagyok? 21/f

Figyelt kérdés

Igen 21 éves itt tartok lehet oltani. Nem direkt csinálom nem tehetek róla. Még sosem éreztem ilyet, teljesen kikészít. Állandóan csak ő jár a fejemben folyton vele képzelgek sőt vele álmodok. Nem tudom mi ez de nem hiszem, hogy normális.

Ilyen külső jelekkel meg csak hülyét csinálok magamból ezért ötletem sincs hogyan érhetnék el nála bármit is. Talán tetszem neki, mert egyébként helyes srácnak tartanak, régebben szemeztünk párszor de igazából ennyi. Votl olyan hogy távolról megláttam, és elhatároztam hogy na most leállok vele dumálni de mire odaértem éreztem hogy totál elvörösödök és remegtem is. Még sosem volt ilyen velem. De olyan reménytelennek érzem így...


2017. jún. 22. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én minden ember közelében izzadok, remegek, szorongok. Rémes! Szociális fóbia... :(
2017. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt a lánnyal akibe szerelmes vagy megpróbálkozál ismerkedni, ismerkedj random lányokkal is, és idővel elmúlik ez a szorongás plusz tapasztalatot is szerzel, hogy miket érdemes és nem érdemes mondani, aztán próbálkozz azzal a csajjal.
2017. jún. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a pár évvel ezelőtti énemet írtad volna le...:D Én is, gyomorgörcs, izzadás, remegés, folyamatosan azon kattogtam, mit gondol rólam a kiszemelt... Szerintem jobb tudatosítani, hogy "úgy van, most megint itt lesz, megint elkezdek majd izzadni..." meg figyeltem a kezemet, hogy "most kezdi, 3... 2... 1..., na, remegsz már, gyerünk, ezt szoktad mindig"... Akkor bezzeg richtig nem remegett és nem kezdtem el pánikolni. Ettől meg fellelkesedtem és jött a felfedezés, hogy "dehát én normálisan viselkedem más mellett, megy ez nekem" :D


Arra meg, hogy mit mondjak meg mit fog szólni... Ha most nem vagyok balfsz, akkor legközelebb szúrom el, szóval igen, tudja csak meg, mennyire "kiváló" a kommunikációs képességem.


Nagyon szerencsétlenkedős voltam anno... Nekem az önirónia nagyon sokat segített.:)

2017. jún. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!