Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyobb korkülönbségű kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb korkülönbségű kapcsolatban ezt hogy tapasztaltátok?

Figyelt kérdés

Titeket is le akart róla beszélni a környezetetek?

Hogy fogadták?


Én szeretek valakit és ő is engem.

A szüleim szerint nem lenne jó.

Viszont én úgy érzem lehet sikerülne.

Tudunk közös programot csinálni ,vamnak közös témáink.

Rájöttünk a hibáinkra mindketten es változtatunk rajta ,eddig működik is jól a dolog.


Ti jàrtatok màr így?

Végül mi lett a vége?

Írjátok le azt is mennyi volt a korkülönbség.


2017. júl. 5. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem tizenéves vagyok már.


A ti tapasztalatotok azért érdekel mert nem nagyon ismerek senkit aki hasonló helyzetben lenne.

2017. júl. 5. 17:32
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

előbb te írd le, ki

hány éves nálatok.

2017. júl. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt így nem szeretném ide kiírni annyira pontosan.A lényeg hogy 15-20 év közti korkülönbség.


De igazából amúgy is a ti tapasztalatotok érdekel jobban.

2017. júl. 5. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet ki írni? Talán könnyebb lenne választ adni, ha tudnánk Kb hány éves vagy. Nem kell pontosan leírni a születési dátumodat.
2017. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy

11-21

31-41

vagy 71-81

2017. júl. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
20 vagyok.
2017. júl. 5. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
20 evesen voltam egyutt par honapig egy 36 eves pasival. 4 honap utan rajottem, hogy o mit akar az en korosztalyomtol, illetve miert nem 30 felett ismerkedik meg ilyen idos korban sem. Sajnalatara en nem voltam olyan manipulalhato, formalhato mint o azt hitte, igy hamar kijott rajta az infantilizmus, ami miatt meg 38 evesen is a 18-20 eves korosztalybol valogat (de persze gyerek meg hazassag mar legyen rogton, mert o benne van a korban :D). Viszonylag gyorsan otthagytam, es azota tudom, hogy miert mondjak, hogy az ilyen fasziknak valami nem oke a fejukben, es nem veletlen nincsenek megallapodva ennyi idos korukra.
2017. júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köztünk 23 év volt a javamra. Működött is több mint két évig, de a lány rájött, hogy soha nem merné elmondani a családjának. Sajnos meg sem próbálta. Inkább lemondott rólam, rólunk és azóta elmondása szerint minden sokkak rosszabb lett...
2017. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!