Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek körülbelül hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek körülbelül hány kapcsolatra van szükség az életben, hogy az ember megállapodjon végleg egynél?

Figyelt kérdés

Ha valaki azt irná, akivel legjobban érzed magad, de honnan tudod, hogy vele érezheted a legjobban magad? Na de eltértünk.


Hány kapcsolatra van szüksége az embernek, hogy tapasztalt legyen, ne kacsintson másfelé, érzelmileg is érett legyen stb?



2017. okt. 5. 17:47
1 2
 1/14 Heart of Darkness ***** válasza:
8%
Nem a kapcsolatok tesznek érzelmileg éretté. Nekem egy kapcsolat is elég lett volna ami olyan mint amilyen vágyok de.. hát olyan még nem volt soha, és valószínűleg nem is lesz.
2017. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3-4
2017. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem három komoly kapcsolat a minimum. De túl sok szexpartner esetén ott van az a veszély, hogy egy idő után elkezd neki hiányozni a régi élete és a viszonylag gyakori barát/barátnő csere.
2017. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, ismerek totál idillben élő nyugdíjas párokat, akik 14 évesen jöttek össze, más meg 15 évig csajozik hogy kiélje magát a házasság előtt.
2017. okt. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Felállítottak erre egy Matematikai modellt, amely attól függően, hogy hány évesen kezdtélel ismerkedni, ésmikor szeretnél megállapodni mennyi emberrel, mennyi ideig kell csak randizgatni ahhoz, hogy a legnagyobb valószínűséggel találd meg a legmegfelelőbbet
2017. okt. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Ordas nagy f***ság az hogy minumum kell x db kapcsolat. Van akinek 5 sem elég, és olyan is van aki elsőre is pontosan tudja hogy mit csinál, és hogy mit akar.
2017. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Ez szerintem is egyénenként változó. De azt mondanám, hogy minimum 1 komoly kapcsolat nem árt az "igazi" előtt. Én fiatalon találtam meg a párom, de nagyon örülök neki, hogy mindkettőnknek volt előtte hosszútávú, komoly kapcsolata. Szerintem sok problémától kíméltük meg így a kapcsolatot. Mindkettőnknek elég rossz volt az előző, és mindketten összetörve léptünk ki belőle, ezért a mi kapcsolatunkat már sokkal jobban megbecsültük, hiszen jól működött. Meg azért volt némi tapasztalatunk, tudtuk, hogy mi is kell ahhoz, hogy fent tartsunk egy komoly kapcsolatot. Már nem voltak így jelen azok a problémák, amik mondjuk az első kapcsolatunkban, mert már tudtuk hogyan kell kezelni.

De ez csak a mi példánk. Biztos, hogy van olyan, aki az első párjával marad élete végéig, meg olyan is, akinek 100 kapcsolat sem lenne elég, hogy megérjen a komoly kapcsolatra.

2017. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a másikban van ilyen helyzetben a hiba, hanem abban, aki így áll hozzá. Egy kapcsolat kezdetén mindenki tudja mit vár el, mit szeretne. Ha már a legelején nem látszódik ez, akkor full nem értem, hogy miért mennek sokan bele? És ezért van az, hogy "Hány kapcsolatra van szükség?", ami szomorú
2017. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyre, de nagy szerelem legyen; legyenek nagyon egy hullámhosszon; és akkor egy is elég, de lehet, hogy valaki jó sokadszorra találja csak meg az igazi párját.
2017. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kapcsolatdarabszám függő a dolog.

Hanem :

Akkor fog egy pasi megállapodni, ha az egszisztenciája rendbejön, vagyis sikerei vannak, ezért körüldöngicsélik a nők stb.

Minden pasi szeret "királykodni", és ezt lehet teljesen kultúráltan játszani, nem nagyképűen, nem megjátszósan, nem x10 módon elődani magát.


Ha túl korán összeköti az életét azzal a lánnyal, aki először olyan jó rendesen lesz ...pta (elég gyakori eset), az a kapcsolat tutti bukó x idő múlva. Mert ha esz a pasi elkezd sikereket elérni az életben, az akkor őr körülrajongó esetleg szép nőkből tutti felpróbál x-et. És ott a vége az előzőnek.


Vagyis lányoknak jó tanács :

csak olyan pasiban szabad hosszabtávban (biztonásgotadnitudóban) gondolkodni, akinél ez a "kultúráltkirálykodás" már lecsengett.

És ez általában 30 felett kezdődik.


Az a srác, akinek meg az ölébe hullott a siker, (nem feltétlenül bankszámlában mérem a sikert), az meg nagyképű öntelt megjátszós majom.


Szóval nehéz ezt így belőni hány kapcsolat után jó.

2017. okt. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!