Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek körülbelül hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek körülbelül hány kapcsolatra van szükség az életben, hogy az ember megállapodjon végleg egynél?

Figyelt kérdés

Ha valaki azt irná, akivel legjobban érzed magad, de honnan tudod, hogy vele érezheted a legjobban magad? Na de eltértünk.


Hány kapcsolatra van szüksége az embernek, hogy tapasztalt legyen, ne kacsintson másfelé, érzelmileg is érett legyen stb?



2017. okt. 5. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Érdekes, párom 21 volt mikor összejöttünk, mellettem épített fel mindent. Ne mvolt biciklije se, most Mercivel jár. Mégse kefélt félre érdekes módon... Hagyjuk már ezt. Nem minden pasinak létszükséglet, hogy női rajongótábora legyen. Ilyet csak a gyerekes, gyenge személyiségű pasik csinálnak.
2017. okt. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sok. Akármilyen hihetetlen is ez fiatalkorban, senki sem úgy születik, hogy ő a tökéletes partner. A két nem gondolkodása, lelkivilága szöges ellentétben áll egymással, és amíg ezt meg nem tanuljuk kezelni, fennáll a veszélye, hogy elveszítjük az imádott partnert. A szerelemért felelős hormonok ugyanis fél-két éve alatt lebomlanak, és ha múlik a szerelem, azt nem mindenki képes egy még annál is erősebb, ásó-kapa szövetséggé alakítani. Ezt is tanulni kell, márpedig tanulni csak a kudarcainkból tudunk. E logika mentén, minél több kudarc ér, annál jobb emberré, annál szerethetőbb partnerré érünk.

Természetesen megvan annak is a szépsége, amit utolsó írt, de viszonyítási alap híján lehetetlen eldönteni, hogy mennyire erős, és mennyire időtálló a szerelmem.

Mindenki hallott már olyat, hogy XY tisztes családapa egyik napról a másikra "megbolodndult", és csapot-papot hátrahagyva lelépett a bérszámfejtő Gizikével. Vagy az addiktológus főorvosasszony, a mintaházasságban élő, példás családanya megszökik az egyik ápoltjával, az alkoholista hajóskapitánnyal.

Ezek tipikusan olyankor következnek be, ha két ember "jobbat úgysem találok" alapon maradt együtt. Aztán belépett a képbe a nagy Ő, és természetesen azonnal borult a bili.

Én későn érő típus vagyok, nekem közel 50 felejthető kapcsolat kellett ahhoz, hogy megtaláljam életem nagy szerelmét. De megérte!

58F

2017. okt. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3465 re. Na, most már jobb?
2017. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nincs határ.mindenki más.ha megérkezik a megfelelő férfi akkor érzed majd.

Hülyeség számolni a kapcsolatokat. Nem mindenkinek jön össze fiatalon így ezáltal több partnere lesz. De semmivel sem lesz kevesebb az akinek több volt.S az sem ér többet akinek kevesebb.

2017. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!