Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? (meleg téma)

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Nem régiben lett vége egy 8 éves kapcsolatomnak egy lánnyal, azonban kiskoromtól kezdve mindig is tudtam, hogy valami „nincs rendben” velem. Mindig is vonzottak a fiúk és szexuálisan felizgattak. Idén tudtam beismerni önmagam felé, hogy meleg vagyok. Fogalmam sincs hogyan, de ez alatt a 8 év alatt, valamennyire el tudtam magamban ezt nyomni, és őszintén boldog tudtam lenni ezzel a lánnyal (bár szerelmes sosem voltam), a szakítás pedig iszonyatosan megviselt. Tudtam, hogy nagyon nehezen fogok tudni találni még egy olyan lányt, aki el tudja majd nyomni bennem ezt az érzést. Féltem, hogy így hogy egyedül maradtam a fiúk iránti érdeklődésem és vágyam jobban a felszínre fog törni, és így is lett. Senki, de senki nem tudja rólam, hogy meleg vagyok, és igazából nagyon szégyellem. Egész eddigi életemben harcoltam ellene, de eddig ment. Félek elmondani bárkinek is az igazságot, főleg a családomnak, akik meglehetősen konzervatívak.

A történetnek, viszont nem ez a lényege. Idén szeptemberben egy utazós whatsapp csoportban megismertem egy brazil srácot. Elkezdtünk privátban beszélgetni, és hirtelen azon kaptam magam, hogy egyre komolyabb dolgokról beszélünk, egyre hosszabban, és egyre jobban kezdtek hiányozni a beszélgetések. Az elején teljesen komolytalannak indult a beszélgetés, gyakorlatilag csak meztelen képeket küldözgettünk egymásnak. Nagyjából október végén ért a felismerés, hogy azt hiszem szerelmes vagyok. Nagyon sokat videotelefonálunk, már bemutatott a családjának és a barátainak is. Már úgy állít be engem mindenkinek, hogy a pasija vagyok. Megbeszéltük, hogy februárban Budapestre utazik 2 hétre, hogy együtt legyünk, én pedig áprilisban kiköltözök hozzá Brazíliába. Készen állok arra, hogy melegként éljek kapcsolatban valakivel, mert tényleg nagyon szeretem ezt a srácot, igazából most érzem azt, hogy 26 évesen először szerelmes vagyok. Viszont vannak dolgok, amiket nem tudok hova tenni. A srác kb. 2 hónapja ígérgeti, hogy megveszi a repülőjegyet Budapestre, de még nem tette meg. Tudom, hogy nem olcsó dolog Brazíliából Magyarországra repülni, de elmondása szerint jól keres, és tényleg komoly munkahelye van, többször videotelefonáltunk onnan is. Mindegy is igazából, ez érdekel a legkevésbé. Viszont december van, februárban jönne, de a repjegy még nincs megvéve. Nem akarom őt nyomás alatt tartani, de akárhányszor rákérdezek mindig talál valami kifogást. Eddig a skyscannerre fogta, hogy csökken a repjegy ára, és még várni akar vele, hogy olcsóbb legyen, aztán a black Friday-ra várt, hogy lesz kedvezmény, aztán megint a skyscanner, most meg megakarja várni a hófordulót, hogy megjöjjön a fizuja a bankszámlájára. Furcsa nekem ez az egész, és emiatt nem tudok bízni benne. Valamiért azt érzem, hogy nem akarja megvenni a repjegyet, nem tudom mért. Tudni kell, hogy én idén májusban kimentem külföldre pár hónapot dolgozni, most novemberben jöttem haza. Megígértem neki, hogy amint tudok, találok munkát itthon, hogy tudjak spórolni áprilisig, hogy ki tudjak menni hozzá. Kevesebb, mint 1 hónap alatt találtam is, egy olyan munkát, amit normális esetben sosem csinálnék: vendéglátás. Nem szeretnék dolgozni egy olyan helyen, amit nem szeretek, ha nincs értelme. Eldöntöttem, hogy ha dec. 4-ig, ha nem veszi meg a repjegyet, akkor befejezem vele a dolgot és nem vállalom el ezt a munkát. De nagyon félek, hogy elveszítem őt. Minden vágyam, hogy kimenjek hozzá, és új életet kezdhessek vele, és szabadon tudjak élni. Tényleg azt érzem rajta, hogy szeret, és megoszt velem minden részletet az életéből, mindig tudom mikor merre jár, felhív, bemutat kollegáinak, barátainak. De nem tudom mire vélni ezt a halogatását. Bármikor felhozom neki ezt a témát, megsértődik, hogy nem bízok benne és nem hiszek neki, és tényleg nem értem, hogy ha nem gondolja komolyan ezt a dolgot, miért beszélget velem naphosszat. Mire jó ez neki? Szerintetek mit tegyek? Nagyon padlón lennék, ha be kéne vele fejeznem 



2017. nov. 30. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon előrehaladtál gondolatban ezzel a sráccal,én a helyedben nem bíznék meg benne ennyire,és nem költöznék ki így egy ismeretlenhez.Ha akarta volna szerintem már megvette volna a repjegyet,ne erőltesd,ne is hozd fel a témát,mert még azért van idő.Miért hagytad ott a kinti melót,jobban jártál volna azzal,nem ? Csinálnám ezt az itthoni melót 1-2 hónapig,hogy legyen vmi keresetem azért,addig eldől jön-e a srác,de aztán visszamennék külföldre dolgozni.
2017. nov. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Az első felét nem értem az írásodnak. A lánnyal való kapcsolatod miért került bele a sztoriba?


Amúgy az elsővel értek egyet: picit 'sok' ez és lehet a másik srácot is ez zavarja. Soha nem találkoztatok, de már összeköltözés meg hasonlók. Heteró vagyok de az ilyentől én is félnék (már ha a másik 'rohanna' ennyire előre - sőt, most van is ilyen csaj az életemben és pont ez a baj vele, hogy olyanokat mond, amiket (még) nem kéne)

2017. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ő is ugyanezeket mondogatja. Nem én hoztam fel. Ő jött elő a házassággal először meg minden (ami nekem így elsőre kicsit sok is). Ő mutatott be skype-on keresztül a családjának, és hogy mennyire várnak...stb. Ő miatta kezdtem el tervezgetni a kiköltözést, mert az ő ötlete volt. De most már annyira belelovaltam magam ebbe a gondolatba, hogy csak ez van a szemem előtt. Itthon nem lennék képes melegként élni, mert félek az emberek reakciójától, viszont külföldön, ahol senki sem ismer, új életet tudnék kezdeni. És lenne lehetőségem erőt gyűjteni, hogy később odamerjek állni a családom elé, és elmondani nekik az igazat. De nem akarok reménykedni, és azt érezni, hogy ez az egész egy illúzió. Én tettem egy konkrét lépést azzal, hogy találtam munkát és el fogok kezdeni pénzt spórolni a kiutazáshoz, ahogy ígértem neki. Viszont ő azon kívül, hogy bemutatott a családjának és mindig elmondja, hogy milyen fontos vagyok nem tett semmit. :(
2017. nov. 30. 13:19
 4/13 Bence_ ***** válasza:

Biszex lehetsz?

Lehet, hogy neki ez így jó. Udvarolt neked, van valaki aki fontos. Lát meztelenül de annyira azért már nem hiányzol neki, hogy vegyen egy jegyet. Ehhez már lusta. Ki meg úgy menj, hogy legyen egzisztenciád. Munka, lakás.

Európai orszgágok, ha haza amarsz jönni akkor pár óra. Brazília azért messzebb van.

2017. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha jól értem, akkor szerelmes lettél egy olyasvalakibe akit csak neten "ismersz", de még 1 napot sem voltál vele együtt. Aztán hátrahagysz mindent egy ismeretlenért, hogy kiköltözz vele az Isten háta mögé egy idegen országba. Se család se semmi. Bocs, de ekkora baromságot rég olvastam.
2017. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy inkább élj távkapcsolatban vagy keress mást (nem ő az egyetlen meleg férfi), mint hogy szervdonorként végezd.
2017. nov. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Itthon milyen reakciótól félnél? Hidd el, rohadt nagy 'náci' vagyok az átlaghoz képest de még engem sem érdekel, hogy kikhez vonzódsz. Te dolgod. Ezért nem kell Brazíliába menned.. főleg egy olyan emberért akit élőben még nem láttál. Nem érezted az illatát, nem láttad a mozgását, a megannyi nonverbális kommunikációját. Nem tudsz igazából semmit sem róla...


Az a baj tudod, hogy az ilyen szerelem nem valódi szerelem. Láttad azt a South Park részt ahol 'elment a net'? Pont a te sztorid. Persze ez az egész a te dolgod de szerintem 'megkapta' amit akart (meghódított) és most kihátrálna. Hisz ha találkoztok akkor az már elköteleződés aminek a vége az, hogy kiköltözöl. Az ő mostani élete véget ér, helyette felelős lesz egy sokezer km-ről jött emberért.


Mit tegyél? Fogadd el a helyzeted, fogadd el, hogy egy romantikus történet a srác neked és élj valódi életet itthon.

2017. nov. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ismeretlenül nem mennék ki az biztos, ezért lenne jó, ha februárban idejönne, és együtt tudnánk lenni.

De most már lassan 3 hónapja beszélünk, folyamatosan, mindennap. Ha nem gondolná komolyan, mire jó ez neki?

2017. nov. 30. 17:12
 9/13 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló kapcsolatban. Azt nem tudom jogosan érzed-e ezt, szóval lehet tényleg csak szimplán gyanús de semmi több.


Viszont én azt mondom, nem ártana előre tisztázni vele, mit gondolsz erről.


Elmondod, hogy téged ez a helyzet aggaszt, ahogy már többször is utaltál rá. De ha azt mondja nem lesz gondd, te hiszel neki és többet nem zargatod ezzel.

Viszont ha februárban mégis máshogy alakulnának a dolgok, bármi miatt, akkor részedről vége.


Ezt nagyon fontos lenne nem csak kijelenteni, de maradéktalanul betartani is.

Mert ha ő tényleg szeretne veled találkozni, akkor fog is, hidd el nekem.

Minden más csak kifogás.


Pontosan tudom, mert én is benne voltam egy ilyen kapcsolatban ahol ráadásul a legjobb szándékom ellenére is, én voltam az aki megváratta a másikat.

Az indokaim jogosak voltak, de sajnos elég önző módon visszaéltem azzal a helyzettel, hogy tudtam, ő várni fog rám, persze kissé magamat is becsapva.

Ha nem így lett volna, egészen biztos máshogy alakul minden.


Szóval értem, hogy nem akarod elveszteni de balek ne legyél.

Húzd meg a határokat és abból ne engedj.

Most magam ellen beszélek, de ha valami rendíthetetlen dolog miatt csúszna a február akkor is max 1 esélyt adj neki.

(Sajnos nálunk is volt, hogy tényleg a sors babrált be.)


Ha úgy sem jön össze akkor tényleg felejtős a srác.

2017. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megvette a repjegyet : )
2017. dec. 1. 21:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!