Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez a divat manapság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a divat manapság, hogy sok 30 körüli gyermektelen nő összejön 20 fiúkkal és tiniként próbál élni?

Figyelt kérdés

Meglepően sok ilyen nőt ismerek, de nem tudom hova tenni. Nem akarom senkinek megmondani mit csináljon, nem vagyok erkölcsosztó sem, de nem a gyerekválallaláson, házasságon kéne gondolkodni ennyi idősen? Ezeknek a nőknek a többsége a szüleivel él vagy odaköltözik a 20 éves srác családjához. Egy-kettőnek van saját egzisztenciája, odaköltözteti magához a fiút, de nagyon gáz az egész. Mi ez már?

Mit akar egy érett, felnőtt nő egy éppenhogy felnőtté váló fiútól (a szexen kívül)? Nem félnek hogy elvesztegetik az idejüket (a 20 éves nem akar egyik esetben sem gyereket a közeljövőben, ezt mind ki is mondta) és 40 évesen fognak keseregni hogy már soha nem lehet gyerekük?

Nemrég derült ki egy csajról akit felületesen ismerek hogy 28 éves, én meg az öltözködése, gyerekes viselkedése, bulizási szokásai miatt azt hittem 19 lehet (a pasija is annyi idős!). Semmi felelősség nincs benne, csak úgy elvan mint egy tini, mint akinek kimaradt az a korszak és most akarná bepótolni! Annyit mondtak ismerősök hogy egy nagyon önbizalomhiányos, csúnyácska csaj volt akinek pasija se volt, most kikupálódott (plasztika, műhaj, stb) és élvezi hogy olyan pasik tepernek érte akik annakidején szóba sem álltak vele. Csak valamiért leragadt ott, mintha 18-20 lenne még mindig, azzal a szemmel néz mindent!


Ti is találkoztatok ezzel a jelenséggel már?


2018. ápr. 13. 10:28
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

Nem akartam esélyt adni egy tőlem 11 évvel fiatalabb srácnak. Hisz neki még csak most kezdődik az élet. Nekem már rég máson kell gondolkodnom.


Ami mégis elgondolkodtatott az az, hogy ő a 19 évével ki mondta azokat a szavakat amire nőként mindig is vágytam. Kergettem egy romantikus ábrándképet, de a korombeli és idősebb férfiak sosem adták meg nekem még az illúziót sem. Ő pedig ösztönösen úgy kezelt, amire mindig vágytam. Mellette megint nőnek és fontosnak éreztem magam.

Szerintem ő még elég fiatal és naív ahhoz, hogy őszintén tudjon szeretni.

Ezért döntöttem mellette. Vele éltem át eddig mindazt amiről tinikorom óta csak ábrándoztam.

2018. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj mindenki úgy éli az életét ahogy akarja, ha nekik fiatalabb férfi kell akkor legyenek fiatalabbakkal. Te foglalkozz a te életeddel a te dolgaiddal. Megérteni úgy sem fogod őket hogy miért, meg úgy egyébként is a nőket megérteni...

F35

2018. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Én sem kezdtem bele így a komoly kapcsolatba, megmaradt futó kalandnak ez, de ennek egyéb okai voltak. És igen, ahogy az első írja: olyan bánásmódot, romantikát, szavakat, rajongást kaptam meg tőle, amit az idősebb pasiktól közel sem!
2018. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Én 23 éves vagyok és simán összejönnék 30 éves nővel, sőt még idősebbel is.

Nem azért, mert ráju hajtok kimondottan. Simán ismerkedem korombeli lányokkal is. Ha végre jól érezném valakivel, csodaként élném meg és nem érdekelne ki mit gondol esetleg a korkülönbségről.

Emellett megjegyzem, kizárólag komoly kapcsolatban gondolkozom, nem pedig kalandokban.

2018. ápr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
64%
Én szexen kívül mást nem akartam sosem tőlem jóval fiatalabbakkal, de szükségem van rá fizikailag is és ezt a fiataloktól kaptam meg többször. Összességében a velem egykorúak jönnek be. 38N
2018. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
23%
Csak a fiatal fiúk elég naivak ahhoz, hogy bedőljenek a komoly kapcsolatos maszlagjuknak.
2018. ápr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
80%

a késő modern, posztindusztriális társadalmakban a kamaszkor és a felnőttkor közé beékelődik az ún. posztadoleszcens életszakasz, ami a kamaszkor és a felnőttkor közötti átmenet.


ez a mamahotel, papabank és Pán Péterek korszaka.


jogilag nagykorúak csak, de szociológiai értelemben nem történik meg mindenkinél 18-20 éves korára a felnőtté válás.


sokan még 30 körül is tanulnak, bizonytalan a munkaerő-piaci státuszuk, vagy munkanélküliek, otthon laknak, nem házasodnak, nem szülnek, halogatják.


tehát egy 28 éves tinis viselkedése megfelel a jelenlegi társadalmi normáknak.


mert 28 évesnek lenni ma nem ugyanaz, mint egy generációval ezelőtt.

bizony, nagy kajla kamaszként működnek sokan, és a párválasztásukban is lehetnek ilyen infantilis jegyek,hogy éppen csak jogilag nagykorú, de még messze nemfelnőtt csávókkal/csajokkal lógnak.


olyan nemzetközi pszichológiai kezdeményezés is van, hogy a 24. életévig kitolnák a serdülőkor határát.


olvass társadalomtudományi tárgyú írásokat a témában, és egyből látni fogod, hogy amit mondasz, az ma már nem játszi, más időket élünk.

2018. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az gondolkozzon gyerekvállaláson, aki gyereket akar.
2018. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Lazy Lover ***** válasza:
1%
mert a sok fiatal örül hogy nőt kap ennyi! elég rafkók a nők felcsináltatják magukat aztán találnak 1 fiatal szűznyomiluzert aki jó lesz pótapukának
2018. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
74%
#7-es kiválóan leírta, ráadásul tudományos nézőpontból is!
2018. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!