Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőknek miért a férfi teste...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért a férfi teste a legfontosabb szempont egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. dec. 31. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem az a legfontosabb, de az is számít. Ahogy te sem jönnél össze bármilyen nővel.
2018. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
0%

Első a pénz és a velejáró dolgok.

Második a külső.


Mit ér a nő egy olyan pasival, aki úgy néz ki, mint Rájengoszling vagy Breedpit, ha az vágóhídi bélmosó vagy BKK őr?

2018. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%

Azért mert ha kizárólag a személyiséget néznék, akkor maximum 11 férfinak lenne a világon párja.


Egyébként meg össze kéne hogy ülj egy fröccs mellett azokkal, akik szerint a nőknek teljesen mindegy hogy hogy néz ki a férfi, csak pénze legyen; azokkal, akik szerint a nőknek mindegy a pénz és a kinézet, csak az kell nekik, hogy a férfinak nagy pofája legyen és jól tudjon dugni, na meg persze azokkal, akik meg vannak róla győződve, hogy csakis a diploma számít a nőknek társkeresésnél, minden más elhanyagolható.

2018. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Valamire fel kell izgulni szex előtt nem? Apu testű pocakos dagadt férfira nem tudok fel izgulni , sőt szexelni sem tudok. Nekem az esetem a vékony férfi kicsit izmos testtel
2018. dec. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Istenem nem unjátok még? Ugyan azt kérdezed minden nap csak egyszer nő egyszer férfi szerepben! -_-
2018. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Én ezt nem értem. Baj, ha a teste számít. Baj, ha az anyagi helyzete. Baj, ha az esze számít. Mondjátok már meg kedves töketlen pasik, mi a francért szeressünk belétek akkor?
2018. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Miért baj, ha egy nő szexuálisan is akar vonzódni a párjához? Vagy a pasik nem tartanák megalázóan, ha literszám kéne a síkosító, mert egyáltalán nem kívánják őket?
2018. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
6- csak úgy, alanyi jogon, mert szerintük egy férfinek alanyi jogon "jár" egy nő, és kikérik maguknak, ha a nő szeretne valamit azon kívül, hogy nem veri agyon minden este részegen (mert az ilyenek mindig ezt hozzák fel előnynek, hogy ők nem tesznek ilyet, mégsem jönnek velük össze).
2018. dec. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
18%

7.-nek.


Nem! Engem nem. Ha tetszik a nő és megszerzem, nem érdekel, hogy bejövök-e neki vagy csak a pénzem kell.

Ez fordítva is így van! A pasik sem csak a nekik tetsző nőkkel szexelnek, hanem aki van.

2018. dec. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

"Első a pénz és a velejáró dolgok.


Második a külső."


Micsoda párkapcsolati szakértők írnak erre az oldalra 😂😂

2018. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!