Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak is szeretik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak is szeretik, ha elalvás közben simogatja őket a barátnőjük?

Figyelt kérdés

Egymással szemben fekve,összebújva és elalvás közben,ha simogat,az neked jól esik? Nem gyerekes?Azért kérdezem,mert ha szeretek valakit,akkor nehezen bírom ki,hogy ne simogassan akár ilyenkor is.AZ arcán,a vállán,karjain,néha lenyúlva a farkához,éppen mi.Persze módjával,meg nem reggelig,de pár alkalommal belefér?


A párom 39 éves,de még nem aludtunk együtt és nem tudom,rossz néven venné-e.Érdekel más férfiak véleménye,csak kíváncsiságból.


2019. jan. 12. 23:44
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
63%

# 10


Ennek meg szerintem minden férfi örülne, aki heteroszexuális.

2019. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

aztán én egy kicsit a hátamra dőlnék,miközben az egyik lábam még mindig a csípőjén és még mindig közel fekszünk egymáshoz.Lehúznám az alvós ruhám pántját,simogatnám a melleimet.Az ő kezét is a cicimre tenném,hogy nagyon gyengéden és lassan simogassa.Majd megfognám a kezét,vezetném az enyémmel,hogy épp hogy és hol érintsen. A nyakamon,vissza a melleimre,megint a nyakamon,az államon, a számon,megpuszilnám,megnyalnám az egyik ujját,szopnám ici-picit és vissza a mellbimbómra. Közben a kezemmel a puncimhoz nyúlnék.Izgatnám magam.Az ujját a lábam közé nyomnám,hogy izgasson ő is,de most is csak lassan,ráérősen. Én is tapogatóznék a farkánál,hogy mi a helyzet.Miközben élvezem,hogy ujjal szeret engem,a jól eső érzéstől és izgalomtól rámarkolnék erősen a farkára,hogy érezze ő is, mennyire jó nekem,amit csinál.Szinte kapaszkodnék a farkába,miközben a keze okozta örömbe leheletnyit beleremeg a testem.


kicsit túlgondolom,de jó így kiírni magamból,hogy mit szeretnék majd csinálni.

2019. jan. 13. 00:21
 13/43 A kérdező kommentje:
ha pedig nagyon felforrna így a puncim,akkor nem érdekelne,hogy fáradt,vagy sem,ráfordulnék,beleülnék a farkába és lassan,elnyújtva meglovagolnám.Azt akarnám,hogy minden egyes centimet érezze belül,ahogy végigsiklik a csúszós puncim,ahogy körbeöleli a dákóját.Ha gyorsan mozog az ember,akkor annyira nincs "idő" arra,hogy ezeket az apróságokat kiélvezze.De így,sötétben,még jobban kiéleződnek ezek az érzékek.Felhúznám a puncimat a farkán,a makkjánál megállnék,szorongatnám a hüvelyizmaimmal,majd visszacsúsznék a tövéig.
2019. jan. 13. 00:35
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés egyre kínosabb... Szerintem te nem csak ölelést nem kapsz otthon.
2019. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

ráhajolnék,a melleimet a szájába adnám,hogy kedvére szopkodja,markolássza.Szeretném,ha utána magához húzna,lefogna a hátamnál,derekamnál fogva és keményen tolni kezdene alulról.Egy-egy pihenősebb mozdulatnál a szájába nyögnék.És megint lefogna, szinte óvna a túlcsorduló élvezettől,ahogy pumpálja a puncimat,nehogy leszédüljek róla.


Felülnék.Leszállnék róla,miközben fogom a kezét és felkelnénk az ágyból. A falhoz vezetném őt,a falnak támaszkodnék,hogy a sötétben ott is megrakjon.Kezdenénk egymással szembe fordulva,de a hévtől a fallal szembe nyomna és hátulról kefélne. Hú,de jó lenne.

2019. jan. 13. 00:53
 16/43 A kérdező kommentje:

14-es:

mivel még nem volt szex köztünk,így még csak az izgalom van bennem,hogy milyen lesz:)Ide csak névtelenül kiírom,ami így menet közben kikívánkozik.Legalább nem is felejtem el :)

2019. jan. 13. 00:55
 17/43 A kérdező kommentje:

egyébként ki írta,hogy nem lenne ölelés??


1 hete vagyunk együtt,még sok minden nem gépezetszerű,bár sima ölelés van elég.Én teljesen mást kérdeztem,remélem feltűnt :)

2019. jan. 13. 00:58
 18/43 anonim ***** válasza:
95%
Jót röhögtem azon hogy milyen irányt vett a kérdés 😂
2019. jan. 13. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
hogy a te fejedben milyen teóriák kavarognak,azon meg más röhög :)
2019. jan. 13. 02:53
 20/43 A kérdező kommentje:

Kérdés változatlan:



Férfiak is szeretik, ha elalvás közben simogatja őket a barátnőjük?

Egymással szemben fekve,összebújva és elalvás közben,ha simogat,az neked jól esik? Nem gyerekes?Azért kérdezem,mert ha szeretek valakit,akkor nehezen bírom ki,hogy ne simogassan akár ilyenkor is.AZ arcán,a vállán,karjain,néha lenyúlva a farkához,éppen mi.Persze módjával,meg nem reggelig,de pár alkalommal belefér?

2019. jan. 13. 02:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!