Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak is szeretik, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak is szeretik, ha elalvás közben simogatja őket a barátnőjük?

Figyelt kérdés

Egymással szemben fekve,összebújva és elalvás közben,ha simogat,az neked jól esik? Nem gyerekes?Azért kérdezem,mert ha szeretek valakit,akkor nehezen bírom ki,hogy ne simogassan akár ilyenkor is.AZ arcán,a vállán,karjain,néha lenyúlva a farkához,éppen mi.Persze módjával,meg nem reggelig,de pár alkalommal belefér?


A párom 39 éves,de még nem aludtunk együtt és nem tudom,rossz néven venné-e.Érdekel más férfiak véleménye,csak kíváncsiságból.


2019. jan. 12. 23:44
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
52%
Szép vágyak. Ebből szokott az lenni, hogy a valóságban a pasi 2 perc alatt elmegy és marad a vágyakozás. :)
2019. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Vagy full impotens, mert egy het alatt meg nem varrta le ilyen ven fejjel.

De mivel a kerdes ugyis egy boszme nagy kamu, a kerdezo kiverheti maganak, mert kapott valaszt rendesen. xD

2019. jan. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom fejezd már be kérdező, ne itt maszturbálj, undorító vagy.

Van az ilyesféle írásoknak 18 karikás fóruma.

2019. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Nőként válaszolok bocsi. Szerintem ez egyén függő. Nekem a párom nagyon ez a 'macsos' kemény férfi vagyok típus. De még ő is szereti látom rajta ha bevallja ha nem :))
2019. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Ez annyira nem korfüggő...


Hogyne szeretnénk? Már persze biztosan van, aki ezt is máshogy látja, de szerintem a legtöbb férfinak ez épp úgy jól esik.


28/F

2019. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

mennyi debil :)



köszönöm azoknak,akik a kérdésre válaszoltak és igazán sajnálom azokat,akiknél ez "vágyakozás" kategória.

Jobb helyeken az ilyen az alapcsomag része:)


Nőként meglepő szembesülni ennyi,szexuálisan alulfejlett egyeddel.Ezért döglődnek a párkapcsolatok:)

Vicces is és szomorú is egyszerre.Mennyi-mennyi feloldásra váró szorongás van a kommentelők 80%-ában és nem is tűnik fel nekik,hogy szinte érezni lehet a belső bizonytalanságaikat :) Érdekes pszichológiai körkép.

Köszi ezt is :) Kérdés már nem aktuális.Puszi

2019. jan. 13. 10:55
 37/43 anonim ***** válasza:
90%
Túl sokat hajtogatod, hogy nő vagy... Annyira vagy te nő, mint én villamos. Nemhogy nő, de egy normális felnőtt nem kérdez olyat, hogy gyerekes-e a másikat megsimogatni. És bónuszban kioktatod a népet a kapcsolatokról. Puszi neked is.
2019. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Azért megnéznék én férfit abból a szemszögből írni,amiből én írtam nőként és mihelyst egy nőnek (direkt írom ennyiszer,hogy eljusson az agyadig)vannak szexuálisan kreatívabb gondolatai,egyből csakis férfi lehet.Ehhez az emberek, úgy néz ki,nincsenek hozzászokva,mert béna a nőjük/pasijuk,így csakis egy unatkozó,perverz pasi lehet,aki ilyet ír. Bár én ezt bóknak veszem.


Annnyira sajnálom a férfiakat,hogy ilyen irigy,rothadó lelkű nőkkel kell élniük és a nőket,hogy ilyen irigy,fafarkú pasikkal kell közösülniük :)

Ugyanis ilyen kommenteket csakis ilyen emberek írnak.


Nehéz lenyelni,hogy van olyan nő,mint én,aki meri haszálni a testét az adott férfi előtt és bizony én a nők 99%-ával ellentétben ki is tudom fejezni szavakkal,de akár non-verbálisan is az érzéseket,vágyakat,amik épp bennem kavarognak.



Azt meg,hogy az én kérdésem alá éppen mit írok,mert éppen az jön ki belőlem,azt ne egy megnyomorult döntse már el,akinek van még millió olyan kérdés ezen az oldalon,amire válaszolhat.


Nem, neki közölnie kell,hogy "annyira irigyellek,hogy ezeket így megfogalmazod és ilyen nő fekszik egy pasi mellett..Bárcsak nekem is ilyen nőm lenne/bárcsak én is ilyen nő lehetnék és egyszerűen nem hiszem el,hogy egy nő írja,mert egy nő nem ilyen....egy nő elvárja,hogy kitaláljam a gondolatait,egy nő még azt is képtelen kifejezni,épp hogyan nyaljam,egy nő nem ilyen...egy nő ennél sokkal analfabétább..."


A kommentelő hiába írt pejoratívan és hitetlenkedve, soraiból bizony pont az sejlik át,amit idézőjelbe is tettem. Olyan kiszámíthatóak és átlátszóak az emberek...valóban "villamosok",jól mondta :)

2019. jan. 13. 14:32
 39/43 A kérdező kommentje:

37-es:

örülök,hogy elköszöntél:)

Így kell lerázni embereket.Automatikusan elköszönnek,ha én is:))) Egyszerű faj ez az ember :)

2019. jan. 13. 14:34
 40/43 A kérdező kommentje:

Kérdés változatlan:


Férfiak is szeretik, ha elalvás közben simogatja őket a barátnőjük?

2019. jan. 13. 14:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!