Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én tartom "furcsának",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom "furcsának", hogy az emberek ennyire nagyon hagyják őket, hogy az érzelmek befolyásolják?

Figyelt kérdés
Főleg a lányoknál érdemes ezt megfigyelni, hogy amikor szerelembe esnek, hogy viselkednek, de a pasik sem piskóták.
2019. máj. 30. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Pont nem az érzelmek ha nem az anyagi értékek .
2019. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Csak én tartom furcsának, hogy nem egyeztetted az alanyt az állítmánnyal? A szerelem módosult tudatállapot. Azért van, hogy az emberek sokasodjanak és szaporodjanak, mert ha logikai alapon menne csak a dolog, már kihaltunk volna.
2019. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Arról mit szólsz, hogy egy csaj úgy viselkedik velem mint egy szerelmes, de nem akar semmit?
2019. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Aki boldog, teljes életet akar élni az kövesse az érzelmeit. Semmi probléma nincs ezzel, ez lenne a normális hozzáállás. Semmi értelme nincsen az ilyen hülye taktikázásoknak, semmi értelme nincs észérvek alapján párt választani. Soha nem fog működni. Ahogy egy kapcsolatot se lehet úgy fenntartani, ha nem engedsz 100%-ban az érzelmeidnek, ha úgy gondolkozol, hogy áhh most nem teszem meg ezt a szép gesztust a párom felé, mert mi van ha nem kapom vissza vagy ha emiatt ő meghátrál stb. Így nem lehet normális kapcsolatot kialakítani. A párkapcsolat pont nem egy olyan dolog ahol ésszel kell játszani. Igazából az életben kevés olyan dolog van aminek ésszel kell nekimenni ha jól akarja csinálni az ember.
2019. máj. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én pont ezért maradok ki a párkapcsolatból. Megmaradok a józan gondolkodásnál. Szexre nő meg mindig akad.
2019. máj. 30. 18:38
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

Eddig arról volt szó, hogy minden nő az anyagiakat nézi, ami nagyon is racionális.

Most akkor melyik?

2019. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most idejöttél kötekedni 6-os? Diszlájk!
2019. máj. 30. 18:42
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

nekem az a fura, hogy valaki tudja ezt kontrollálni... hogyan? anélkül, hogy utána nem érzed magad szarul? mármint, ha valaki tetszik, oda vagy érte de ennek ellenére te józan ésszel gondolkodsz, ignorálod, utána hogy a viharba' nem akarod felakasztani magad?


illetve felmerül a kérdés, hogyha egyáltalán tudsz logikusan cselekedni, érzel valamit az illető iránt vagy igazából nem is?


tényleg érdekel

2019. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Balázs, te vagy az?
2019. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyrészt antiszociális vagyok, tehát nem aggaszt különösen az emberek sorsa. Másrészt semmiképpen nem tudok egy nő iránt sem komolyan érezni őszinte érzelmeket, mert hülyeségnek tartom az egészet. Egyszerűen nekem nekem való az egész. Már akkor észrevettem magamon ezt, amikor barátnőm itt volt. Alig vártam, hogy miután kielégített szexuálisan, menjen haza, hogy tudjak játszani a gépen, mert már hidegen hagyott.
2019. máj. 30. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!