Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Duci, rövidhajú nők! A férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, rövidhajú nők! A férfiak reálisan keresztül néznek rajtatok, szinte felbuknak, akkor sem látnak meg. Hogy van erőtök az élethez? Miben bíztok?

Figyelt kérdés

Na most félre ne értse senki a kérdésemet,senkit nem akarok megbántani vagy leszólni,senki nem tökéletes.

Csak amit látok,ha a fiuk meglátnak egy csinos hosszúhajú lányt,egyből beindul a fantáziájuk. Elgondolkoznak,milyen jó lehetne vele a szex.


Ha meg pl. egy 100kg-os, ráadásul rövid fiusra nyírt hajú nőt látnak meg,eszükbe nem jutna a szex velük.Inkább menekülnek a közeléből.

Ezek kemény szavak sajnos,de a z élet ilyen és a külső a lényeg mindenkinek. Felszínesség sok embert jellemez.


Vajon a duci nők miben bíznak? Mi játszódik le bennük,amikor látják,hogy az 50kg-os nők minden újukra kapnak pasit, ők meg fél évszázad alatt sem találnak pasit.



2019. júl. 27. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Találnak párt.
2019. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%

100 kg nem is, de 79 voltam 165 cm-hez, és akkoriban pont rövid volt a hajam, mégis voltak érdeklődők...

Nyilván később 58 kg-osan, hosszú szőke hajjal több, de szerintem ne menjünk bele, hogy azoknak a 80%-a milyen szándékkal legyeskedett körülöttem....

2019. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Sok duci lánynak van párja.

Amúgy meg lehet diétázni, sportolni, hajat növeszteni, ha zavar.

2019. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Izabella220 ***** válasza:
65%
Ez azért van mert általában egy nőt a haja szexissé teszi ha szép ápolt, emelett még csinos is. A férfiak ilyennekkel hamarabb fantáziálnak. Am van akinek pont h a rövidebb haj jön be.
2019. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Aki fiatal korban öregasszony frizurát vágat magának, az nyilván az idősekre bukik. Ezek a csajok arra várnak, hogy végre valami 60-70 éves bácsika elhívja őket randizni.
2019. júl. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem számít,hogy duci, ha szép az arca és nincs nagy pocakja. Meg hozzá jófej, vicces.
2019. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Én már láttam duci, rövid hajú nőben nőieset, van is párja. Meg láttam hosszú hajú, kisugárzás nélküli vékonyat,aki szingli. A nőiesség belülről fakad.
2019. júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Neked nagyon fáj, hogy egy duci, rövid hajú nő visszautasított, ugye?
2019. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy: "Hogy van erőtök az élethez?"

🤣

Ez elég lenézően hangzik, ami azt illeti.

2019. júl. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Az összes ilyen nőnek van férje a környezetemben.Ha szép az arcuk és nincs nagyon vastag,sonka lábuk,annyira nem is vészesek szerintem.
2019. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!