Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy azért vagyok incel, mert valójában nincs velem rendben valami vagy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor amikor valaki leírja, hogy incel akkor általában azt szoktál írni, hogy nincs rendben a személyiségük és biztos van valami probléma velük. Általában a nők nem külső dolgokat szoktak írni (mint pl magasság stb) ami számukra döntő tényező. (Nálam szintén nem valószínű, hogy a külső dolgokkal van a gond).

Szinte mindig a nők belső dolgokra szoktak hivatkozni, hogy miért nem kell nekik egy férfi.

Mi van akkor ha igazuk van? Fogadjuk el, hogy mindenben igazat mondanak a nők.


Elképzelhető, hogy velem valami nagyon súlyos probléma van? Mert még sosem volt párkapcsolatom hiába próbálkoztam több száz nőnél, sosem értem el sikert a nőknél. Lehet, hogy ez azért van, mert valójában egy nagyon gonosz ember vagyok és valami nagyon nem stimmel velem, csak ezt én nem veszem észre? Mi van akkor ha egy velejéig romlott ember vagyok és a pszichiátrián a helyen kényszerzubbonyban? Elképzelhető, hogy ezért nem sikerült még sosem sikert elérnem a nőknél és kerülnek el? Talán ezért nem kapok esélyt sosem? Ez lehet a magyarázata annak, hogy incel vagyok?


Hogyan tudnék erre rájönni?



2019. nov. 10. 23:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
84%

#6


En regebben egyszer feltettem magam pontozasra, 0-9-ig mindent kaptam.


Az incel azt jelenti, hogy akar csajt, csak a csajok nem akarjak ot. Nem feltetlenul elmebeteg.

2019. nov. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha több száz nőnél próbálkoztál, és még sosem értél el sikert, akkor veled van a baj, igen. Azért nem kapsz esélyt sosem, mert nem tiszteled a nőket. Ezt ők messziről kiszagolják. Ha nő lennél, akkor összejönnél magaddal?
2019. nov. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
49%
Igen, a szupermenocsavok es az egybenyaku BMW-s vallalkozok tisztelik a noket, meg ugy az embertarsaikat is :)
2019. nov. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, azt kéne megérteni, hogy vannak nők,akiknek csak a külső/pénz számít, ők az ilyen szupermacsókat keresik. Ott esélye se lenne, hiába ugyanolyan tapló csak átlagosban. És vannak nők,akiknek megfelel az átlagos is, csak a személyiség nagyon fontos. No, ott ő a személyiség miatt esik ki a rostán. A nők sem egy homogén massza, nekem csak átlagos külsejű pasijaim voltak, és hajtottam már el átlagost is és jó pasit is. Akárkivel nem jövök össze, és már a hangján hallom, hogy értelmileg stb megfelel-e.
2019. nov. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%

Ugyanmár.

Nem kell itt nagy dolgokra gondolni.

Egyszerűen csak egy csúnya sràc vagy, aki nem jön be a lányoknak.

Ennyi a történet.

Ezzel hogy a biztos a belsőddel van gond csak magadat álltatod.

A nőknél sikeres sràcoknak sem jobb a személyisége, csak éppen jobban néznek ki.

2019. nov. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam már pszichiátrián, sőt zárt osztályon is. Még ott sincs senki kényszerzubbonyban. Aki nagyon gáz, azt kikötik az ágyhoz, de ez kb 100-ból 1.


Nekem közben nem volt barátnőm, de én láttam nőt bejönni látogatni még olyan férfit is, ki bent vállalhatatlan volt. És még csak túl jól sem nézett ki.


Most viszont van barátnőm, tudja is, hogy gondjaim vannak néha, nem tart miatta elmebetegnek, kitart mellettem.


Csak azért mondom, mert igazából akik "elmebetegek", sokuk normális ember, ha a betegségük kezelve van és találnak is párt maguknak..

2019. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%

Azért vagy incel, mert nem volt előtted normális apakép, főleg a kulcsfontosságú időszakban, mikor az ember nemi identitása és a férfi/női szerepe kialakul.

Van több olyan ismerősöm, akinek 30 fölött még nincs nője: vagy soha nem is volt, vagy pár próbálkozós párkapcsolat után vége is lett. Mégis kiegyensúlyozott, normális férfiak, akik nem a nőkre mutogatnak, nem általánosítanak, és várják türelemmel az ideálist. Normális családja, normális anyja és apja volt mindegyiknek.

2019. nov. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
16%

Milyen apakép te idióta?

Te apáddal beszélted meg a csajozós ügyeidet?

Na viccelj már.

2019. nov. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem a kamaszkorra, hanem a sokkal korábbi gyerekkorra utalt az előző hozzászóló, te idióta 57%-os.
2019. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Jó öreg gyakori... :D

Egy múltkori kérdésben csak leírtam, hogy küzdök és változtatni akarok a keserves helyzetemen, de pár válasszal lejjebb már egy lapon voltam kezelve a magukat felrobbantó muzulmán terroristákkal, a többi válaszoló meg ezt már tényként vette.

Ebből a kérdésből meg már kiderült, hogy nőket bántalmazok és alázok meg (csak tudnám honnan veszitek ezeket?)


#5


Azért az alfahímek között is akad bőven bűnöző. Elég csak megnézni Ted Bundyt is. Őérte mindig rajongtak a nők és sosem volt problémája csajozás terén. Ennek ellenére egy nőerőszakoló pszichopata sorozatgyilkos volt.


Egyébként meg sosem bántanék nőket (vagy bárkit) szándékosan akár testileg akár lelkileg annak ellenére, hogy egy incel vagyok.


#8


Gondolom megint te vagy az a muzulmánozós troll, aki eddig az összes kérdésemhez kb ugyanezt írod oda.

Mit is értesz az alatt, hogy "muzulmán módon gondolkozok"? Csak mert tudtommal kb másfél milliárd muszlim él a Földön, kisezer féle ágazatot követnek és mindenkinek saját külön gondolkodása van a nőkről. Szóval nem ártana valamennyire konkretizálni is, hogy mire gondolsz.


#9


Az EQ mérésére eddig sajnos nem találtam hiteles tesztet a neten, hogy meg tudjam mondani mekkora.

De ami az empátiát illeti, sokszor meglepődök, hogy nekem mennyire egyértelműek olyan dolgok amik másoknak nem, empátia terén.


#10


INvoluntary CELibate. Azaz olyan személy aki saját akarata ellenére él cölibátusban.

Ennyi az egész. És nem gyűlölök, bántalmazok meg alázok senkit sem, és főleg nem a nőket.


#12


De mi lehet a gond velem?

Azt nemigen hiszem el, hogy nem tisztelem a nőket, mert a viselkedésem nem ezt mutatja.


#14


Személyiség... Értem én ezt. De ez mit takar pontosabban? Mi nem stimmel a személyiségemmel, hogy senkinél sincs esélyem?


#17


Édesapámról ne írj semmi rosszat!

Szerintem nála kevés példásabb ember van. Amikor olyanokat olvasok, hogy "alkoholista férj veri a feleségét" akkor ezek számomra kicsit más univerzumban történő dolgokként hatnak, mert annyira idegenek ezek az Édesapám viselkedésétől. Apám mindig nagyon nyugodt és békés ember volt. Amikor Édesanyám órákig üvöltözött vele ő akkor is mindig meg tudta őrizni a hidegvérét és békés maradt. Akármilyen nehézség volt, sosem hibáztatott másokat miatta. Édesanyám viszont néha a legapróbb dolgok miatt képes volt nagyon csúnyán káromkodni és mindenkit leüvölteni a környezetében a családból (hetente többször is), de akármennyire csúnyán beszélt Édesapámmal és mindenért őt hibáztatta Apám soha egyetlen egyszer sem mondott vissza semmilyen csúnya szót Anyámra (amai napig nem hallottam még Apám szájából egyszer sem egy csúnya szót sem Anyámra, soha egy ujjal sem ártott Anyámnak) és Apám még akkor sem hibáztatta Anyámat, amikor tényleg ő volt a ludas.

Szóval Édesapámra a mai napig példás emberként nézek.


Ez a nyugalommegőrzés valamilyen szintem bennem is megvan. Illetve amikor az osztálytársaim mind a lányokat molesztálták és fogdosták az iskolában én soha egyetlen egyszer sem molesztáltam egy lányt sem. Számomra elképzelhetetlen volt (ma is az) hogy egy nőnek a beleegyezése nélkül intim tájékaira nyúljak. (az irónia ebben az, hogy azoknak az osztálytársaimnak akik anno molesztálták és fogdosták a lányokat mind lett berátnője, míg nekem meg sosem lett).

2019. nov. 12. 02:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!