Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy azért vagyok incel, mert valójában nincs velem rendben valami vagy rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Sokszor amikor valaki leírja, hogy incel akkor általában azt szoktál írni, hogy nincs rendben a személyiségük és biztos van valami probléma velük. Általában a nők nem külső dolgokat szoktak írni (mint pl magasság stb) ami számukra döntő tényező. (Nálam szintén nem valószínű, hogy a külső dolgokkal van a gond).

Szinte mindig a nők belső dolgokra szoktak hivatkozni, hogy miért nem kell nekik egy férfi.

Mi van akkor ha igazuk van? Fogadjuk el, hogy mindenben igazat mondanak a nők.


Elképzelhető, hogy velem valami nagyon súlyos probléma van? Mert még sosem volt párkapcsolatom hiába próbálkoztam több száz nőnél, sosem értem el sikert a nőknél. Lehet, hogy ez azért van, mert valójában egy nagyon gonosz ember vagyok és valami nagyon nem stimmel velem, csak ezt én nem veszem észre? Mi van akkor ha egy velejéig romlott ember vagyok és a pszichiátrián a helyen kényszerzubbonyban? Elképzelhető, hogy ezért nem sikerült még sosem sikert elérnem a nőknél és kerülnek el? Talán ezért nem kapok esélyt sosem? Ez lehet a magyarázata annak, hogy incel vagyok?


Hogyan tudnék erre rájönni?



2019. nov. 10. 23:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20%
Egy önimádó és emellé még autisztikus hülye is vagy. Azt hiszem, most az egyszer kijelenthetem, hogy lényegében az ÖSSZES nőnek egy tök felesleges púp lennél csak a hátán. Ez valószínűleg élőben is ordíthat rólad, testbeszéd, hanghordozás, mimika, ahogy tálalod magad, stb.
2019. nov. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Tehát apád hagyta hogy anyád üvöltözzön vele évtizedeken át, hibáztassa őt mindenért. (#20 02:15) Nem állt ki az igazáért, ugyancsak nem kérte ki magának a hangnemet? Pedig kellett volna, mert anyád lobbanékony oké, de ha apád kiállt volna magáért akkor anyád megértette volna hogy a férje nem boxzsák, amibe akkor rúg amikor épp kedve tartja. És ha kiállt volna magáért, akkor anyád a lobbanékony energiáinak levezetésére más célpontot választ (emlegeti a szomszédot, bármi). Sőt, az ordibálóssága nem fejlődik ilyen szintre, mert az hogy ők ilyen egyenlőtlen felállásban éltek, annak kialakulásában mindkettőnek szerepe volt: mindkettő eleinte csak kicsit hibás természetét tovább tolta a szélsőség felé a másik. Apádnak nem kellett volna visszaordítania válaszként, nyugodtan is vissza lehet utasítani a vádaskodást, nem lenyelni a békát.

Szeritem erre utalhatnak az "apaszerep" hiányával.


Hogyan tovább - hogy találj nőt, most csak a személyiségedet nézve? Két út van. A hosszabb út elgondolkodni azon hogy otthon nem volt minden harmónikus, és ebben apádnak is benne volt keze, azaz van hiányossága.

A rövidebb út az hogy olyan nőkre hajtasz amilyen az anyád, mivel ha az ő családja is olyan felállású volt mint a tiéd, akkor ő olyan férfit keres magának mint te.

2019. nov. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

#21


Ez meg milyen válasz?

Visszakérdeztem, hogy mi is a gond erre meg rájött, hogy nem tudja széttrollkodni a kérdést, ezért elkezd mindenféléket látatlanba irkálni.

Amott meg panaszkodnak egyesek, hogy "az incelek nem akarnak változtatni bezzeg mi segíteni akarunk nekik". Ez a válasz is bizonyítéka annak, hogy szó sincs ilyesmiről. Csak rugdosni jönnek ide az emberek az inceleket (tisztelet a kivételeknek).


#22


El szoktam gondolkodni és próbálok változtatni magamon mindig. De sajnos sosem jött még össze semmi, akármennyire igyekszem. A nők terén mindig is egy lúzer voltam, bármit változtatok magamon.


Ami azt illeti lehet valami abban, amit mondasz. Mert az egyetlen nő akivel volt bármilyen kapcsolatom (csók és aki elvette a szüzességem) az nárcisztikus személyiségzavarú volt és mellesleg durva volt, ott is végig ő kezdeményezett és irányított. De bevallom mindig is vonzottak a domina tipusú nők is meg a (küzdő)sportoló nők is (bár nem hinném, hogy ennek szerepe lenne a családi hátteremhez).

2019. nov. 13. 01:03
 24/24 anonim ***** válasza:
68%

Nőktől ne számíts empátiára ilyen téren. Ők rendkívül lenézik, taszítónak és undorítónak tartják azokat a férfiakat, akik gyengeséget mutatnak.

Érdekes a kettősség is, hogy egyrészt azt állítják, az incelek mind elborult agyú nőgyűlölők, másrészt minden vitában, ha a férfi nem ért egyet a mainstream véleménnyel, akkor rögtön repül az inzultus részükről, hogy "incel". Ergo az egész egy stigmatizálás.

2019. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!