Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elég csak férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elég csak férfiként jóképűnek lenned és úgyis lesz csajod, ha nagy tapló vagy?

Figyelt kérdés
Ki lehet próbálni. Pl ha nem vagy egy nagy durr férfiként a nők szemében (ha tapasztaltad ezt), és társkeresőn ráírsz a diplomás vagy egyetemista nőkre is (szűrőt beállítod), ahol kedvesed, illedelmesen írsz két-három mondatot, melybe beleszövöd azt is, hogy mennyire szimpatikus mint nő és az adatlapjáról való infókra is kitérsz egy kicsit. De mondom, nem sablonosan, hanem célzatosan, lényegre törően és frappánsan. Még csinálsz egy másik kamu profilt egy jóvágású férfiről és úgy írsz rá, hogy édesem, ma már az enyém leszel és én benned leszek csutkáig. Megsúgom, míg elsőre ha ráírsz pl 30 lányra, kapsz max 2 választ, az is hideg és távolságtartó, míg utóbbira akkor is ha full bunkó, kap pl 13 választ. Persze az lesz a válaszuk, hogy ugye élőben nem vagy ennyire rámenős, meg remélem tudsz normális is lenni. De alapvetően érdeklődést fognak mutatni az alpári duma ellenére is. És ez a szörnyű, mert ezt már haverommal kipróbáltam és ez az eredmény jött ki. Egyszerűn nagyon sok lány ezt is megbocsátja ha jól nézel ki, ha nem (nem ronda vagy, csak átlagos), akkor arra sem méltatnak, hogy visszaírjanak.
2019. nov. 21. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
c'est la vie
2019. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ezt jol latod tesam, igy van. Egy megoldas van, hogy penzt szerezz, de sokat.

Akkor mar te leszel a gore amikor beallsz nagykocsival a szorakozohelyekre.. mindegy hogy nezel ki!

2019. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van benne valami, tényleg egyszerűbb a nő keresés, ha jóképű vagy. DE! Az nem garancia arra, hogy meg is tudod tartani a nőt. Hozzám nagyon vonzódnak a nők, társkeresőn bármelyiket el tudom hívni randira. Csók mindig van. Kb az esetek felében szex is. Ám itt vége a történetnek. Mert nem vagyok határozott férfi. Bár megjátszom, de pár randi után rájönnek az igazságra és ejtenek. Szóval a jóképűnek lenni fontos, de az csak az első lépcsőfok.
2019. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
utolsó: ez igaz. Van egy helyes, de nyilem-nyalom haverom. Már volt vagy 20 barátnője, de mind max 2-3 hónapig volt vele, mert annyira bizonytalan a srác, hogy egy telefont is alig tud elintézni úgy, hogy ne hebegne-habogna. De maga az hogy szexig nagyon könnyedén el tud jutni a nőkkel, az neki már megéri, azt mondja.
2019. nov. 21. 21:51
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Te honnét tudod a nőknek mi számít jóképűnek? Mert én pl sehonnét. Férfiként, amelyik férfira (persze nem vagyok meleg) azt mondanám, hogy na ez egy tök jóképű, jóvágású, jó megjelnésű, igazi férfi, lehet a nők, nő ismerőseim 80%-a azt mondja, neki nem jön be, ronda stb. Akire viszont én azt mondanám, hogy látszólag is egy ügyefogyott, teszetosza nyomorék, rondaság, meg sok nőnek simán tetszik.

Szóval ez annyira ízlés kérdése, hogy lehetetlen általánosítani.

Nem tartom magam rondának, de különösebben szépnek sem. Ennek ellenére sok csaj mondta már mennyire jóképű vagyok, milyen helyesnek tart. Ettől függetlenül eddig egyetlen egy kapcsolatom volt, igaz az majdnem 3 évig tartott, de ezen kívül még csókig, sőt randiig sem jutottam el soha senkivel.

Persze lehet én vagyok túl válogatós, de a lényegen ez annyira nem változtat.

Te férfiként nem tudod megmondani, hogy mi számít jóképűnek, de még ha nő lenneél sem tudnád ezt objektívan felmérni, mivel mindenkinek egyedi az ízlése.

2019. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb férfi meg tudja állapítani a másikról, hogy az jóképű-e általánosságban (nem mindenkinek, de a többségnek) vagy sem. Pl egy George Clooneyról meg tudom állapítani, hogy nem egy ronda csávó. De egy Woody Allenről már nem fogom azt mondani, hogy az.
2019. nov. 21. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Kell mentális szűrő. E 30 lányból egy sem aklamlas kapcsolatra, tehát a valid eredményed mindenre nulla.
2019. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lesz. De hidd el, nem olyan csajod, amilyet te szeretnél. Olyan most is lehet.
2019. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lesz de nem sokáig mert a legfelszínesebb nő is megunja egyszer...
2019. nov. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
9#, hát te nagyon naiv vagy, ha azt hiszed, a nők megunják a jó pasik utáni futást. Az egyetlen dolog, amitől egyszer csak megváltozik a hozzáállásuk a többi férfihoz, hogy egyre sürgetőbben kell találniuk maguk mellé egy stabil pénzforrást szüléshez/ gyerekneveléshez és azok a férfiak, akik után futnak, általában még egy normális kapcsolatra sem hajlandóak, nemhogy házasságra meg családalapításra.
2019. nov. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!