Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves vagyok, pár éve (2,3)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves vagyok, pár éve (2,3) volt utolsó csalódásom, amiből teljesen ki gyógyultam, én dobtam a csajt. Hogyan tudnám visszanyerni az önbecsülésem, magabiztosságomat?

Figyelt kérdés
Kicsit ezen a kapcsolatok kudarca az önbecsülésemet meg koptatta, alig van merszem hozzászólni egy korban hozzám illő nőhöz. Nem megy a leszólítgatás sajnos. Átlagos embernek, alkatnak mondanak, sohasem voltam az a nagy MÁCSÓ, de régen rendkívül ment a csajokkal viccelődés stb, igy sok nőt megkaptam. Most már nem igazán megy, csak baráti körömböl, környezetemből lévő nőkkel, akiket évek óta ismerek.

2019. dec. 7. 02:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan hobbit, amit általában nők is csinálnak. Pl társastánc. Megtanulsz táncolni,mellette meg oldódik az izgulás is a nőkkel szemben. Vagy akár csoportos edzések, utána elbeszélgetsz a nőkkel.
2019. dec. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Minél tovább maradsz egyedül és kerülöd el az ismerkedést, annál nehezebben fog menni.

Ha Te szakítottál miért hagyott ennyire nyomot a lelkivilágodon?Főleg ha azt írod,hogy kigyógyultál belőle.

Meg kell találnod azt az utat ami Neked járható az ismerkedés kapcsán. Pl. járj társaságba,mindegy,hogy kivel/hová, csak mozdulj ki. Kérd meg a barátaidat, munkatársaidat, akikkel bizalmas viszonyban vagy,hogy segítsenek Neked az ismerkedésben, lehet,hogy van a környezetükben egyedülálló nő aki szintén nehezebben mozdul ki.Én még ebben hiszek a legjobban.


Ha már lenne egy lehetőséged az ismerkedésre az elindítana ezen az úton.Ha viszont magadba zárkózol halad az idő fölötted és egyre nehezebben fog menni.

2019. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rockarc ***** válasza:

Szerintem az a legjobb, hogyha rebootolod az eleted. Keress uj munkahelyet, uj hobbykat, vagy terj vissza a regiekhez, keresd a regi haverokat. A lenyeg, hogy ne maradj abban a kozegben, amiben kenyelmesen rutinbol elbohockodsz, hanem kerulj ugy kornyezetbe, uj emberek koze. Rad is maskent fog hatni egy uj kihivas, es ez nem fog eszrevetlen maradni masok szamara sem. A nok pedig ugyanolyan emberi lenyek, mint te. Ha normalisan allsz hozzajuk, ok is viszonozzak. Ha egy kolleganovel gond nelkul el tudsz beszelgetni, akkor kvazi az osszes tobbivel megteheted, csak az elejen nehez megtalalni a kozos temakat, meg az ido is korlatoz. De aki szimpatikus azzal szivesen talalkoznak ujra, onnantol meg rajtad (is) mulik.


43F

2019. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ami előtte sem volt azt nem tudod visszanyerni.
2019. dec. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Annyira "bírom" az ilyen kérdezőket!Feltesznek egy kérdést majd eltűnnek. Jönnek a válaszok, ilyen-olyan irányba terelve a témát, Ő pedig semmit nem reagál rá.


A kérdésre így, ahogy leírta, nehéz értelmes választ adni.


Kapcsolatban állt...Ő dobta a csajt...kigyógyult (di miből?)...mégis a kapcsolatok (egyet említ a kérdésében)kudarca az önbecsülését koptatta.


Kedves Kérdező, vedd a fáradtságot és reagálj a válaszokra és bővítsd az általad leírtakat úgy,hogy értsük, mi is viselt meg ennyire!

2019. dec. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40 évesen már sehogy. Túl öreg vagy.
2019. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Butaságot írsz 6-os válaszoló! 40 évesen még nem öreg, egyáltalán nincs lemaradva arról,hogy párt találjon, ismerkedjen. Gondolj már bele, simán találhat egy harmincas nőt.

Az nem tisztázott,hogy miért jutott el idáig...máig kérdés számomra mert a kérdező nem reagál semmit.

2019. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bocsi a kesoi valaszert,sajnos sokat melozom mostanaba. Valasz arra hogy jutottam el ebbe a szituba:

Hát egyik fo indok az utolso exem,akit bar kirugtam,nem tudott lelepni csak 8 honap mulva. Ez ido alatt szep lassan eszre sem vettem,kisebb terrorokkal trukkokkel,nagyot gyengitett a lelki vilagomon,onbecsulesemen.Aztan nehany multbeli kudarc is felelevenedett es mindha kiegtem volna,

2019. dec. 13. 00:15
 9/10 A kérdező kommentje:
Hozzatennem o egy termeszetgyogyasz volt,talpraesett valamilyen szinten,ezert ertett hozza hogyan kell es hova szurni.
2019. dec. 13. 00:17
 10/10 A kérdező kommentje:
1 válaszoló felvetette a tánc és ilyesmi ismerkedési forma,tudtok olyan helyet ahol esetleg nem tizen évesek hanem korban hozzám illő emberkék tanulnak tancolni,vagy ilyesféle programokat?.KÖSZÖNÖM ŐSZINTE VÁLASZOTOKAT!!!
2019. dec. 18. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!