Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 195 cm magas férfiként magamér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

195 cm magas férfiként magamért már nem is szeretnek és csak a magasságom számít/főleg komplexusos nőknek jöhetek be? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre 80%-ban két fajta lány típusnak szoktam tetszeni:

-a nagyon magas 180 körüli/felettieknek, akik rá sem néznek a saját maguknál, de lehet 190-nél alacsonyabb férfiakra

-a különösen alacsony 165 centinél kisebb lányoknak, akik néha mondják, hogy zavarja őket a saját alacsonyságuk


Na most ezzel még nem is lenne baj, mert van nemi életem és voltam már tartós szerelmi kapcsolatban, de sokszor jön elő bennem ismerkedéskor, hogy lehet nem is én tetszem a lányoknak, hanem a magasságom, és hogy azon kívül lehet nem is annyira vonzódnak hozzám más okokból. Azt mondanám helyes vagyok, sportos, vannak életcéljaim, jó szakmám van, és viszonylag viccesnek és tökösnek mondanám magam, de ez mégis ott van a fejemben. Szerintetek ezt csak beképzelem és amúgy tetszem belülről is a lányoknak? Vagy tényleg azzal hogy magas vagyok mást már nem is várnak el igazából? Ez eléggé foglalkoztat, hogy mi lehet az igazság. Szeretném azt hinni, hogyha 10-15 centivel alacsonyabb lennék, akkor is még vonzó lennék egész sok nő számára. Nők és férfiak véleménye is érdekel. Lehet csak túlgondolom a dolgokat, lehet hogy nem

27/F


2019. dec. 26. 21:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked a csinos, formás lányok tetszenek, csak azért tetszenek, mert formásak?
2019. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hát igen, belül is fel kell nőni és elveket elsajátítani.

Azt érzem, h valójában te vagy ennek a magassági divatnak a rabja.

Ha egy komoly kapcsolat a cél akkor a magasságod semmit nem fog érni ha nem leszel képes lelki, anyagi stb biztonságot biztosítani

ugyan úgy mész te is a levesbe tisztának.

2019. dec. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
202 cm magas vagyok, és sosem gondolkoztam ilyeneken. Aki magas, annak természetes a magassága, aki alacsony, annak pedig az alacsonysága.
2019. dec. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom, hogy a magasságod a szempont, mert a természeted az katasztrófa, legalábbis az irományod alapján. Kb majd te fogod megmondani, hogy kinek ki tetszen. Közöd nincs hozzá,hogy a 180 centis nőnek nem kell 170 centis férfi és ahhoz sem, hogy a 165 centis nőnek bejönnek a magas férfiak. Olyan meg sose lesz, hogy minden nőnek tetszel, hiába tartod te magad nagyra. Ha 10 centivel alacsonyabb vagy magasabb lennél se jönnél be minden nőnek és nem lennél körülrajongva.
2019. dec. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az előzőt adom nagyon! Hihetetlen micsoda problémáid vannak:) a nők nagy részének az alacsonyabb, 185 alatti pasik láthatatlanok. Te meg itt azon rinyálsz, hogy van ugyan nemi életed, de lehet hogy csak azért fekszenek le veled a nők, mert magas vagy? Mi van? Amúgy igen azért. Ha detto így néznél ki és arányosan alacsonyabb lennél, mondjuk úgy 170 körül, meg súgom észre sem vennének. Alig jutna valami a farkadra, vagy semmi. Úgyhogy ne rinyáljál itt, élvezd ki a szerencsédet és varrj le amennyit csak lehet.
2019. dec. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Pár válasznál azt érzem mutattam egy kis gyengeséget most, hogy nem vagyok biztos magamban, erre többen itt úgy repülnek rá mint a keselyű a haldoklóra. Bocs hogy ember vagyok.


6-7-8-9-10

Na jól van, ezek szerint a személyiség is számít. A legtöbb nő nem csak egy-egy ilyen dolgot néz, hanem a nagy egészet


12

Volt már jól működő komoly kapcsolatom, de értem amit mondasz


13

Köszi, lehet nekem sem kéne túlagyalnom a dolgokat, de rossz szokásom


14

Valamit félre értettél. Pont hogy sokszor önbizalomhiányos vagyok, néha túlgondolok dolgokat. Nem akarom senkinek megmondani kinek ki tetsszen, csak mondom észrevettem hogy legtöbbször a nagyon magas vagy nagyon alacsony lányoknak jövök be.

Nem minden nőnek szeretnék tetszeni, bár sokaknak bejövök, ezt legszívesebben elcserélném egy nő nagyon erős szerelmére akkor már


15

Alapvetően egyetértek, kivéve a nem panaszkodós résszel (még ha azt is inkább jó szándékkal mondtad). Afrikában meg éheznek. De még az átlag (itteni szinten) csóró, síránkozó-panaszkodó magyarral is cserélne bármikor mosolyogva 5 milliárd ember a bolygón. Akkor itt örüljön mindenki az életének, senki ne panaszkodjon. Te azt mondod én ne panaszkodjak, de biztos tudnánk könnyen keríteni olyan embert, aki pedig a te életedre vagy annak egy részére irigy és ő ugyanezt mondhatná neked is. Szóval mindenkinek megvannak a maga szintjén a maga bajai, amikre szeretne megoldást, szeretné akár kibeszélni magából

2019. dec. 27. 10:10
 17/22 anonim ***** válasza:
#15 vagyok. Az életem ok, nincs okom panaszra. Megérkezett embernek tartom magam és szívből ezt kívánom Neked is:)
2019. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Andi80018 ***** válasza:
Sőt, leginkább a személyiség számít! Szerintem egy férfinál legfontosabb az arc, nálam a hang, a vékony hang kizáró. A magabiztosság, ahogyan bánik egy nővel, sugározzon erőt. Szóval ez a magasság dolog eléggé a háttérben van, persze vannak kirívó esetek, de most az átlagról beszéljünk. Egy normális nő, aki netalán tán gyereket is szeretne, ösztönösen azt férfit keresi, akiben érzi, hogy jó apa lehet, családfenntartó. Más kérdés, ha a dolgok kisiklanak a kapcsolatban, és megromlik a viszony.
2019. dec. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

12 vagyok!


Én látom, h mi zavar téged és át is érzem, de amíg nem fogalmazódik meg benned, konkrétan mi zavar téged addig csak a saját farkad fogod kergetni!


Segítek rálátni!

Ahogy vannak olyan hiú férfiak, h többre becsülnek egy modell alkatú csajt mint egy átlagosabb kiadást, úgy nőkbe is meg van ez az ön ámítás! És valójában nem téged választanak hanem maguknak választanak téged. Nagy a különbség! Ezek a nők magukat szeretnék többnek érezni és azt hiszik, h a magassággal ezt le is tudtak...:/ Komikus.

Én ugyan ezt át éltem nem egyszer csak én nem a magasságom hanem más dolgok miatt.

Amelyik nő könnyen adja magát pláne egy külsőség miatt azzal nem fogsz tudni igazi lelki kapcsolatot kialakítani.

Legyél büszke férfi és ne a magasagodra hanem, h saját elvek szerint élsz! Ettől leszel egy lakatlan sziget amit nem mindenki képes felfedezni!

2019. dec. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én 173 centis nő vagyok. Engem nem zavarna ez a magasság, de hogy valakivel összejöjjek az ennél sokkal összetettebb dolog. A magasságnál komolyabb dolgokon szokott elbukni a dolog...
2019. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!