Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Történt már, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Történt már, hogy furcsa, ilyesztő, vagy nevetséges módon próbáltak felszedni titeket? Mi történt?

Figyelt kérdés
Fiúk is írhatnak, ha volt ilyenben részük
2020. jan. 3. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Mikor diákmunkáztam egy boltban, egy minimum 20 évvel idősebb, 15 centivel alacsonyabb fazon próbálkozott.
2020. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%
Igen, játszotta a nagymenőt. Mikor eljutunk a szexig kiderült hogy majdnem szűz 30 évesen, és a farka is tök alkalmatlan volt , olyan 15-16 cm max.
2020. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
#2 alkalmatlan...
2020. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy munkatársam próbált úgy felszedni, hogy húzogatta a hajamat mint egy ovis
2020. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Ijesztő pontos j.
2020. jan. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
A hejesírásod ilyesztő.
2020. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Olvastam (egy kb 800 oldalas könyvet)a vonaton, majd amikor bemondták, hogy az én megállom jön, elraktam a könyvet. Egy nálam legalább 15 évvel idősebb férfi ült velem szemben, és amikor összetalálkozott a tekintetünk, elvigyorodott és megsimította magát ott lent (!), és ennyit mondott: "Adhatok neked valami vastagabbat."

Fogalmam sincs, hogy mit remélt, leszálltam és siető léptekkel mentem a dolgomra.

2020. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
20-as éveim elején. Mentünk bulizni. Egy srác próbált nyomulni és a bmw-s autókulcsát pörgette az ujján. Szegény, eléggé kinevettem. De talán tanult belőle, hogy nem minden lány akar golddiggerré válni. :DD
2020. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, azt lehet-e felszedésnek nevezni, de volt egy olyan alkalom, amikor el volt bújva a lépcsőházban valami krapek, és kb. két szó után elkezdte a fenekemet taperolni... szerencsém volt, hogy amikor lejött a lift, be tudtam rohanni, magamra zárni és nem jött utánam, miután ráordítottam... de nagyon védtelennek meg ijedtnek éreztem magam utána még órákig.


Amik röhejesebbek voltak:

- utcán sráccal beszédbe elegyedtem, kérdezte, hova megyek,és mikor mondtam, hogy a Rossmannba, megkérdezte, melyik testrészemet kívánom ápolni

- kis cigány srác a metrón: te májdnem olyán szép vágy, mint á Lákátos Kriszti!

- plázában voltam pultnál eladó diákként, és egy ilyen 60év körüli nagyon lepukkant csöves kezdett el kérdezgetni, hogy munka után nem mennék-e el vele... (persze, nyilván...)

- szintén ugyanannál a pultnál arab pasas, aki nem beszélt, csak franciául, én csak magyarul és angolul... ő próbált felszedni, nemzetközibb szavakkal próbálta magyarázni, hogy ő nem házas, menjek el vele kávézni... én meg ráztam a fejem, és "non-non-non-non-non" (annyit tudtam franciául :D)... elég szürreális volt az élmény. a szomszédos pultnál dolgozók közben kihívták a biztonságiakat, miután látták, hogy nem akar a szóból érteni a pasas

2020. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer leestem egy lépcsőn és megpróbáltak felszedni. :D
2020. jan. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!