Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az arcforma mennyit számít a párválasztás sikerességében?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 20:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Számít, mivel egy elhízott embernek kerek az arca és nyilván látszik rajta, hogy túlsúlyos, meg tokája van, ami ront az összképen.
2020. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

#1


Ez nem mindig igaz. Sok olyan is van akinél csak arcról nem mondod meg, max azt hogy kicsit súlyosabb, de nem "nagyon".


Az arcforma? Annyit, mint az életben a koponyaméret meg a többi ehhez hasonló frenológiai okoskodás, hogy akinek széles a homloka az csak trágyás-kocsis lehet meg ilyenek.

2020. márc. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Egyeskének igaza van, én saját magamon tapasztalom, amíg kövér voltam, 100 kiló felett, rám se nézett egy lány sem. Mióta 1,5 hónapja fogyókúrázom, fogytam 10 kilót, azóta folyton bámulnak meg szemeznek velem a csajok.
2020. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

#3


Vagy csak azt hiszed, mert úgy érzed, hogy ezt kell hinned, mert ebben hiszel.

2020. márc. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
65%
Nem ez így van, nem csak képzelem, más haver is mondta már nekem, aki éppen velem volt.
2020. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#2

Csak részben van igazad, hisz igen, nem minden kövér embernek pufi az arca.

Pl neki sem:

[link]

Pedig ő is egy jó nagy darab nő.

2020. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

#5


Mert ilyen egy jóbarát, és szociális elvárás ilyen esetben bátorítani, biztatni a cimborát.

2020. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Számít.

Itt már említettek egyet, én hozom a másik végletet: a vékony hosszúkást. Az sem előnyös sem férfi, sem nő esetében. Utóbbiak persze többet tudnak csalni frizurával, de sokszor ez sem elég.

2020. márc. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nekem hosszúkás fejem van, vagy jobban mondva magas homlokom, és általában a kis, kerek fejű nők szoktak tetszeni a legjobban.

[link]

2020. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ronda arca annak a színésznek van aki Goebbels-t alakította a Bukásban. De tényleg, olyan már-már túlvilági az egész figura.
2020. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!