Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek olyan nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők, akiknek bejönnek a visszahúzódó de aranyos pasik?

Figyelt kérdés
Melléje 173 cm/65 kg vagyok, 29 éves szűz és szerintem már sosem lesz barátnőm. Lány barátaim vannak és voltak is, volt rá eset hogy azt mondták aranyos vagyok, de ez édeskevés ahhoz, hogy eljussak valaha az ágyig.

2020. máj. 1. 21:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10:

Nem vagyok ostoba. De mi van, ha nincs senkivel sem szimpátia? Ha lenne, simán megpróbálnak odamenni.

2020. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

Visszahúzódó: kizárva. Az nem baj, ha nem beszél össze-vissza, sőt, de ne vesszen el a háttérben, legyen véleménye, mondanivalója és ne féljen megmondani azt a tömegnek. Határozottság kulcsfontosságú.

173cm/65 kg: Nálam ez is kizárva, sajnálom.

29 éves szűz: duplán kizárva, nekem nincs se kedvem, se időm másokat tanítgatni.

A legtöbb normális nőre jellemző, hogy a tapasztaltság és a határozottság nagyon fontos tényező nálunk. Kapd össze magad.

2020. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező!

Járj inkább prostihoz, jobban megéri!

2020. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
71%

#13: Ez a "kapd össze magad" tanács sokat ért, nesze semmi fogd meg jól. Mégis hogy kapja össze magát, meg hogyan szerezzen tapasztalatot, ha nektek úgyse felel meg?


Nem véletlen mondtam már párszor, a nők olyan mint a munkahely. Elvárják a minimum 2 év szakmai tapasztalatot a semmiből.

2020. máj. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen nők miatt érdemesebb prostizni.
2020. máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
74%
Nah előjöttek a csendes, aranyos srácok, akik k-rváznak. :)
2020. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
64%
"Nem véletlen mondtam már párszor, a nők olyan mint a munkahely. Elvárják a minimum 2 év szakmai tapasztalatot a semmiből." Anyád is ilyen? Ő is nő. Ezért nincsen senkid. Általánosítva szidsz mindenkit. Egész nap lehetne hallgatni, hogy ez meg az a hibás, mindenki más felelős, biztos lenne egy kis zsidózás is stb...
2020. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Igen, anyám is ilyen. Neki is egy menőcsávó kellett, aki vert meg leépítette az önbizalmam. Ezért nincs senkim, mert nem volt előttem egy normális férfiminta. Na erre varrjál gombot húgom.
2020. máj. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"Igen, anyám is ilyen." thug life 😂
2020. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
57%

"A legtöbb normális nőre jellemző, hogy a tapasztaltság és a határozottság nagyon fontos tényező nálunk. Kapd össze magad."


De azért neked se kéne 😂 hogy legyen tapasztalt, ha nem az, de a normális nőknek fontos a tapasztaltság? 😂 Erre jön válaszreakcióként a prosti általában, ja de az nem ér ugye 🤣 de ha a normális nők tapasztaltat akarnak akkor? Old már fel nekem 😂 kérdező szimplán hazudj, mást nem tudsz tenni, volt ez az amaz, voltál már nővel...

2020. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!