Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok / Nők, ha egy srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / Nők, ha egy srácnak, aki randizni szeretne veletek, és ilyen rossz lenne a fogazata, mit szólnátok hozzá? (Bővebben lent, képpel)

Figyelt kérdés

Adott egy 20 éves srác, aki sokáig elhanyagolta a fogápolást kamaszkorában, emellé liter számra itta a cukros dolgokat, viszont ezen kívül a fiú ápolt, és tanult is (egyetemre jár)


Így néznek ki a fogai:


[link]


(bár elég hülye kép, mert alapvetően normális ember nem mosolyog így, de azért feltöltöm)


Voltam vele fogorvosnál, rendszeresen mosom, de sajnos mai napig szoktam "bűnözni" (kávé, tea) ami befogja a fogam színét..



2020. máj. 14. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
40%

Az addig stimmel, hogy elszarta a fogsorát kamaszkorában (ez velem is megtörtént egy betegség miatt). De ez az állapot így eléggé... "Nem esztétikus".


A fogkezelés és pótlás nem olcsó mulatság, én ezzel tisztában vagyok... De azért utánajárnék, hogy mit lehet kezdeni (és mennyiért) fogszabályzás szempontból például... Mert szerintem az a legnagyobb probléma vele. Egyébként kizáró ok nem lenne, ha az arcod többi része stimmel. De tény, nem esztétikus és lehet, hogy a beszédben ia zavar.

2020. máj. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szóba se állnék ilyen emberrel, főleg, mivel én egészséges életmódot folytatok nálam nem jöhet szóba, akinek ez nem fontos.
2020. máj. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ezzel a fogsorral csak az a baj, hogy baromi csálé. Fogszabályozás nem ártana.
2020. máj. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A párom fogai is csálék, ráadásul elszíneződés is van némelyiken...pár hónapja vagyunk csak együtt és látom, hogy nagyon rendesen mossa őket, de retteg a fogorvostól és sose volt anyagilag túlságosan eleresztve. Azt hittem, engem zavar az ilyesmi, de a lehelete mindig kellemes, nagyon sokat csókolózunk és egyáltalán nem okoz gondot. Ettől függetlenül ha komolyra fordul a dolog, valószínűleg megpróbálom meggyőzni, hogy jöjjön el velem fogorvoshoz (nekem sem árt egy ellenőrzés...), de csakis azért, mert nem szeretném, ha fájna/elveszítené a fogait, nem azért, mert nem tetszik így nekem.

Ha megcsináltatod, azért tedd, hogy magabiztosabb lehess, hiszen gondolom, zavar a helyzet, különben nem kérdeznél meg másokat. De ne aggódj, aki tényleg Téged lát és szeret meg, az nem fog fennakadni a fogaidon. ;)

2020. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Picit meglepődtem, mert fogszabályozón eddig egyáltalán nem gondolkodtam, engem leginkább a fogaim színárnyalata zavar. Nyílván nem szeretnék egy rikítóan fehér, Hollywoodból származó fogsort, (elégge irreális) de ha egy pár árnyalattal fehérebbek lennének a fogaim, sokkal magabiztosabb lennék emberek között.


Egyébként mint írtam, januárban járkáltam a fogorvos rendszeresen, így ami volt szuvas fogam, azt betömettem, a fogkövet is leszedte az orvos, így most elvileg nincsennek szuvas fogaim.


Ezentúl tényleg naponta mosom meg őket, a lehelettemmel sem éreznem hogy bajom reggel.

2020. máj. 14. 10:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát a kép alapján pedig a színével nincs gond, normál fogszínű. Senkinek se vakítóan fehér. Vagy rossz a kép és élőban sárgább, nem tudom. De csálénak sajnos csálé.
2020. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos valakinek örökletesen rosszak a fogai, ez ellen nem igazán lehet mit tenni. DE! Fogorvoshoz igenis el lehet menni rendszeresen, megnézetni ,megcsináltatni szépen sorban az összeset. Aki megvárja, hogy szétrohadjanak a fogai azzal biztosan nem kezdenék. És az a durva, hogy az emberek jelntős százaléka olyan undormány fogazattal él, hogy az valami döbbenet.

Sajnos nekem is rosszak a fogaim (örökletes, a rendszeres fogmosás ezen nem segít), de próbálom rendberakatni. Igazából fel sem tudom fogni, hogy akik tényleg a már feketén rothadó fogazattal élnek, azok hogyan nem pusztulnak bele a fájdalomba. Nekem nem látszik alapvetően, hogy rossz lenne bármelyik fogam is, de eszméletlen módon tud fájni ettől függetlenül is. Szóval akinek már látszik is a romlás, az hogyan bírja ki? Az mennyire fájhat?

Na mindegy. Menj el fogorvoshoz!

2020. máj. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Sajnálom hogy neked örökletesen rosszak a fogaid, és egyetértek veled; Az olyan tényleg egy igénytelen ember, akinek már olyan szinten van - szó szerint - kirohadva a foga, hogy csupa fekete, és valahogy nem hiszem el, hogy nincs ideje elmenni a körzeti fogorvoshoz kihúzatni, vagy betömetni, főleg hogy térítésmentes. (Már ha fizeti a TB-t.)
2020. máj. 14. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!