Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőcsábász férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőcsábász férfiak miért hazudoznak, amikor sok nő jobban értékelné, ha a pasi nyílt kártyákkal játszana?

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Értékelné? Na ne viccelj már, melyik világban élsz te?


Az ember nem állhat oda a nő elé azzal a szöveggel, hogy szia, jól nézel ki, szexeljünk...

2020. máj. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert alapból ilyen a természete. Vagy esetleg azért, mert a nyílt kártyákkal való játék elvárása sokszor csak elméletben létezik és sokan játszmát csinálnak ebből. Értsed ezt úgy, hogy például ha elmondja, hogy egyenlőre nem komoly kapcsolatot keres akkor őszinte volt, de ez sok nőnek nem tetszik pedig az elején nehéz eldönteni, hogy mi lesz egy adott ismerkedésből. Erre megszakad az ismerkedés, mert nehogy már csak szexre kelljek. De ha nincs ez kimondva akkor a hölgyemény már ringatja is bele magát a sírig tartó szerelembe. Játszmázások és a kizárólag szélsőségekben gondolkozás lehetetleníti el a jelenlegi társkeresést.
2020. máj. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Volt olyan ismerősöm, akit annyira kívántam, hogy úgy éreztem, hogy bármikor, bárhol. Nem volt barátom, és nem is akartam, ezt hangoztattam. Az sem zavart, hogy nős, mert nyitott kapcsolatban éltek. Mindig elmodnta, hogy gyönyörű vagyok, és kellek neki, de képes lett volna felnőtt férfi létére az anyja házában elkapni a fűnyírás és a krumpli hámozása között.
2020. máj. 18. 13:51
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
#1-2: De ne csodálkozzatok, ha a sunnyogásért cserébe, majd a saját eszköztárát fogja használni ellenetek.
2020. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"amikor sok nő jobban értékelné, ha a pasi nyílt kártyákkal játszana?"

Ezt azért gondolod így, mert simán csak magadból indulsz ki.

A valóságban meg az ilyen nők csak apró töredékét képezik a női nemnek.

Én is az őszinteség híve vagyok, nem is szoktam férfiként játszmázni a pináért, megmondom kerek perec hogy mi a szitu. Csak ugye a nők kb. 90%-a szereti játszani az elérhetetlen jégkirálynőt, még akkor is kéreti magát ha ő is ugyan úgy szeretne egy jót, kötöttségek nélkül szexelni.

Ezért meg a férfiak kénytelenek mindenféle játszmákba bele menni, hogy megkaphassák az illetőt.

2020. máj. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Én nem mondtam, hogy ezt csinálom. Elméletben válaszoltam a kérdésre. Az eszköztár kijátszása sunnyogástól függetlenül megvalósul. Köszi, hogy aggódsz, vigyázni fogok :)
2020. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert nőcsábász. Őszinteséggel lehet társat találni, jó dumával és csúsztatásokkal viszont sok nőt megdönthet.

Mire kiismeri a nő, már elérte a célját.

2020. máj. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha nem anyja házában akart volna, még bele is mentem volna...
2020. máj. 18. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert szofisztikáltabb mondanivaló kell, minthogy: "csak szexelni akarok veled"


Nem olyan bonyolult ez...


33N

2020. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez mekkora kamu. Csak mert van nagyon kevés olyan top-top férfi, aki ha nyílt lapokkal játszik akkor is kap nőt, ez nem érvényes minden férfira. Sok nem ennyire top férfi is szeretne szexhez jutni és nekik nem megoldás a nyílt lapokkal játszás, mert annyira erős azonnali szexuális vonzalmat nem képesek kiváltani a nőkből, hogy azok így is lefeküdjenek velük. (És ez nem azt jelenti, hogy bénák, csak egyszerűen nincsenek benne a top pár százalékban)
2020. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!