Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki lehet bírni egy egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni egy egész életet egyedülállóként, úgy hogy vágynék társra?

Figyelt kérdés

Nekem tiniként sem volt senkim mint sokaknak. Nálam nem idult be ez a "folyamat". 25 leszek hamarosan. Egyre jobban úgy látom hogy nekem már sosem lesz senkim. Képetelen vagyok ismerkedni, nem csak az ellenkező neműekkel. Nem tudom hogyan kell kapcsolatot kialakítani. Szeretnék gyerekeket is, emiatt még rosszabb elfogadni hogy egyedül kell élnem.

(férfi vagyok)


2020. aug. 2. 14:50
1 2
 1/11 Hellmano ***** válasza:
Ki lehet bírni, de nem úgy, hogy vágysz rá...ha nem lenne igényed társra, akkor izonyára kibírnád, de így majd előbb utóbb elkeseredsz, ha nem lesz párod.
2020. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%

Én úgy vagyok vele, hogy nem kell az egész életet kibírnom így. Bármikor dönthetek úgy, hogy ebből ennyi elég volt. Igaz, hogy nincs eutanázia, de megoldja magának az ember.

Részemről addig maradok, amíg van olyan családtagom/rokonom, akinek szüksége van rám, a segítségemre. Ennyit kötelességemnek érzek, anélkül, hogy ők elvárnák tőlem, hiszen ők is itt voltak és vannak velem, nekem. De tovább egy percig sem.

Nyilván aki nem (annyira) vágyik rá, annak könnyebb.

2020. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

"Képetelen vagyok ismerkedni, nem csak az ellenkező neműekkel."


Menjél pszichiáterhez, mert ez nem normális. Egyébként meg befejezhetnéd a nyavalygást.

2020. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Vígasztaljon a tudat, hogy nem ver rabláncra senki! Komolyan mondom, becsüld meg! Ahogy telnek az évek egyre nehezebb, gyerekkel meg már nincs kiút a börtönből!
2020. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
4esnél a pont.
2020. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

Csak Magyarországon van több 10e korodbeli nő, ha a 18-26 éves korosztályt vesszük akkor meg súrolja a szám a 100e-et. Ha nem tudsz ebből 1 nőt összeszedni, akkor a te gépezetedben van a hiba.


Kezdj el fejlődni, kérd szakember segítségét a rinyálás helyett.

2020. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
simán ki, csak nyomd el magadban a társravágyást, verd ki sokszor, vagy temetkezz a melóba és minden rendben lesz. 35 F, forever alone.
2020. aug. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nézd, azért 25 évesen bőven korai még eltemetned a párkapcsolati esélyeidet. De először is valamilyen társaságba kellene járnod a helyzetedben egy-két évig - nem elsősorban azért, hogy barátnőket találj, hanem azért, hogy a szociális készségeidet fejleszd. Járhatsz túraklubba, sportklubba, irodalmi klubba, vallási vagy karitatív közösségbe is. Ezzel párhuzamosan pedig mindenképpen javaslom, hogy járj heti rendszerességgel pszichológushoz is - ez hozzásegít majd a fejlődésedhez, az esetleges szociális fóbiád mérsékléséhez. Pár év fejlődés után még mindig 30 alatt leszel, amikor még bőven időben leszel ahhoz, hogy párt találj magadnak. Sok sikert kívánok neked!
2020. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A nyolcas válaszát nagyon támogatom!


Egyébként hogy ki lehet-e bírni az életet egyedül, úgy, hogy közben bánt az egyedüllét: Igen, sokaknak megy. Máshol, másban találnak örömet, legyen az akár pénzgyűjtés lakáshoz, stb, főleg hogy te magad is szeretnél gyereket, na hát akkor szerintem meg van a cél, hiszen ha minden rosszul jön össze, még akkor is tudsz örökbe fogadni egy kisgyereket :) Legyen az akár 10-15 év múlva. Hogyha ezt nézed, akkor máris nem számít, hogy van-e párod. De tekintve, hogy csak 25 vagy, nem hinném, hogy egyedül maradsz

2020. aug. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Egyre jobban úgy látom hogy nekem már sosem lesz senkim."


Hát ilyen hozzáállással biztos nem. És most nem a szokásos "benned is meg van, higgy magadban" dumát nyomom. Az ország ugyanis haldoklik, a társas kapcsolatok esnek szét. Szegényedünk, egyre szarabb lesz minden. Ha azt gondoltad, hogy eddig rossz volt, csak várj pár évet! Az idő ellened van! A jó oldala viszont az, hogy nincs veszteni valód! Semmi!

2020. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!