Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, amikor nagyon jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, amikor nagyon jól alakul egy ismerkedésetek, de kiderül, h a férfi egyedül is szeret lenni, le tudja magát kötni bármivel, mit tesztek, ha ez a férfi komolyabbá szeretné veletek tenni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

2020. aug. 5. 05:49
A kérdező szavazást indított:
ha egyedül is le tudja magát kötni akkor nem egymást keressük.. kuka
furcsállnám egy kapcsolatban, h egyedüllétre is vágyik, nem tartanám vonzónak és kicsit elbizonytalanitana
ha sokat akarna egyedül lenni, nem mennék bele, kapcsolatban a lehető legtöbb időt együtt kell tölteni.. kössön ő is kompromisszumokat, így működne
hasonlít rám, de mindketten legyünk azon, h kihasználjuk a rendelkezésre álló időt együtt
mindenkinek kell kapcsolatban a magánszféra, megérteném és szeretném ha komolyabbá válna az ismerkedés
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Inztovertalt vagyok nekem idealis lenne kapcsolatra egy ilyen pasi.
2020. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Én is szeretek egyedül is lenni. Szerintem alap dolog, hogy ne csüngjünk 0-24-ben egymás nyakán, hanem legyen mind a két félnek énideje, mikor azt csinál, amit akar párja nélkül.
2020. aug. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Megkérném a kezét.
2020. aug. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Hozzám nem illene egy ilyen pasi, de ha egyébként találunk egy közös nevezőt, ami végső soron mindkettőnknek jó, akkor lehet működne. De több energiába telne fenntartani mindkettőnknek, így gyanítom hosszú távon nem sok értelme lenne erőltetni a kérdést.
2020. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló típus vagyok, így abszolút megérteném.
2020. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Abszolút az elfogadható kategória.(sőt, talán plusz pont is)
2020. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!