Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok pénz sem garancia?

Figyelt kérdés

A sok pénz sem garancia arra, hogy az embernek nagyon csinos, jó testű, szép arcú nője legyen?

Volt korábban egy barátnőm, nem mondom hogy nem tetszett, de tudtam (láttam rajta), hogy nem olyan jó nő. Az arca egész szép volt, az alakja is jó lett volna, de jócskán volt rajta felesleg (nem 1-2 kilóról beszélek). Ettől függetlenül nekem tetszett, sosem éreztettem vele, hogy vannak nála szebb nők is, sőt, sokat dicsértem.

Egész sokáig voltunk együtt mikor végül ő szakított velem. Nem sokkal később összejött egy ismerősömmel, de nem kapcsolatként, szimplán csak szexelni jártak össze. Az ismerősünkről azt kell tudni, hogy nagyon gazdag. Nálam sokkal gazdagabb, de a magyar lakosság jelentős részénél is. Külsőre a pasi semmi extra, elfogultság nélkül is tudom, hogy max átlagos, de nem is ronda.

Szóval elkezdtem gondolkodni, hogy ha van egy pasi aki nem néz ki kifejezetten rosszul, emellett baromi sok pénze van, akkor miért nem bomba nőkkel jár össze?

Gondolhatnánk, hogy a lány személyisége fogta meg, stb-stb de ha csak szexről és nem kapcsolatról van szó, akkor miért?


A kérdés azért merült fel bennem, mert nagyon sok szempontból átlagos vagyok (hasonlóan az ismerősömhöz), átlagos külsőm van, nincs lehengerlő magabiztosságom és ahhoz kapcsolódó dumám stb. Viszont ha jól alakul az életem akkor sok pénzem még lehet. De az ismerősből kiindulva még a pénz se garancia arra, hogy jó nőkkel járhassak össze szexelni?

Nem prostizásra gondolok, hanem egy lazább szexen alapuló "kapcsolatra". Nektek mi a tapasztalat, sok pénz könnyebb kalandozni a jól kinéző nőkkel?

23/F



2020. aug. 8. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem bizony. A nők nagy része nem pénzt akar, hanem azt, hogy foglalkozz vele.
2020. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Az elsőt még kiegészíteném azzal, hogy a nők nagy része nem pénzt akar, hanem azt, hogy foglalkozz vele, azzal, hogy veszel neki mondjuk egy ruhát, egy cipőt, egy plüssmacit, egy vibrátort, valami kis ékszert, tehát effektíve valami olyan dolgot amitől látja, hogy fontos neked.
2020. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Van egy ilyen példa az életedből. Erre még ne alapozz semmit. Helyimenőcsávok is kis pénzekkel elég jó csajokat tudnak befűzni. Ha kicsit is jobb szinten kezeled a pénzt és tényleg lesz sok pénzed, akkor simán menni fog a dolog. Nekem volt olyan ismerősöm, aki elvégezte az egyetemet, összeszedett egy jó melót, jól kinéző albit és simán fűzte vele a csajokat úgy, hogy előtte nem ment neki a dolog.


#1: Hát, persze. Végül is, a netes zaklatók is törődnek a nőkkel és nagy sikerük van...

Nevetséges, hogy ilyen közhely akárcsak egy pozitív szavazatot is kaphatott. Önmagában ez a "töröggyvelem" egy hisztis kisgyerek szintje és egy nőnek sem elég ennyi. Amivel nincs is gond, mert egy értelmes embernek ennél alap, hogy több elvárása van.

2020. aug. 9. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

néhányan itt úgy beszéltek mintha vissza akarnátok hozni a rabszolgaságot.

Nem vehetsz meg, és birtokolhatsz embereket. Ezt tanuld meg.

2020. aug. 9. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Senki nem megvenni és birtokolni akart embereket...

Csupán annyi, hogy akinek több pénze van, annak általában könnyebben mehet a csajozás. Jó autó, szép ház, márkás ruhák, drága étterem stb. Úgy gondoltam, hogy egy igazán jó csaj hamarabb áll le egy olyan pasival aki sportaztóval jár, minthogy beüljön Józsika mellé a szakadt golfba.

Ettől eltekintve pedig ott az én példám, amikor az exemmel egy iszonyatosan gazdag pasi járt össze szexelni, miközben szerintem 100-szor jobb csajok is ráugrottak volna pusztán a vagyona miatt is.

2020. aug. 9. 09:33
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Senki sem beszélt úgy, ahogy beállítod. Nem rabszolgaság az, hogy sokan megvehetőek pénzért. És de, lehet birtokolni embereket.
2020. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!