Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális éheztetés a hűség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális éheztetés a hűség garanciája a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Én mindig csak egy boldog szex kapcsolatot akartam egy helyes, kedves sráccal. Emellett persze az életben is jól érkezhetjük magunkat együtt. Alap a hűség és egymás segítése, az életünk megosztása egymással. Vidám alaphang.


A férfiak számára a szex csak játék. Ha lefekszem velük, biztosan nem lehetek a barátnőjük. helyettem unalmas, buta lánnyal folytatnak szexuálisan szegényes kapcsolatot, erre büszkék és feleségül veszik, csalnak, hazudnak.


Mire jó ez?


Ennyire félnek, hogy egy egészséges lány nem maradna mellettük?


2015. jún. 8. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Angyalkám, honnan érkeztél a Föld nevű bolygóra. Ne fecséreld az idődet. Menj gyorsan vissza.
2015. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hehe...nekem ilyen barátnőm van, nem tervezünk házasságot és így nagyon jó. De ez olyan ritka...olyan mint ha nyertem voltam a lottón.
2015. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Te valamit rettenetesen félreértettél. Eszerint élsz és folyton csalódsz. Látod, ez már ok, hogy ne akarjalak feleségül venni.

A férfiak egy része számára a szex csak játék, és a férfiak számára a szex bizonyos fajtái csak játék. Ha lefekszel velük, a viselkedésedtől függően, vagy a barátnőjük, vagy a szeretőjük, vagy a feleségük leszel. Jó esetben mindhárom egyszerre. De ez tőled nagymértékben függ.

2015. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az esetek nagy 5-ban ez sajnos igy van...csak ugy, mint forditott esetben a noknel, amikor a szep tesu, jol kinezo pasikkal lefekszenek, a csunyakhoz, meg az oreg, szottyosokhoz meg hozzamennek felesegul a penzuk miatt - hozzateszem, tisztelet a kivetelnek.
2015. jún. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Valamiért nem is csodálom hogy téged nem vesznek feleségül:)
2015. jún. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát hallod, én napi 2x akarok szexelni minimum, és valahogy mindig barátnőnek akartak, sosem volt kérdés a hűségem vagy a "státuszom" (hogy szerető vagy barátnő vagy csak dugópajti vagyok-e).


Szerintem ez a kérdés nem attól függ, hogy mennyit szexeltek. Lehet, hogy valakivel a szex nagyon jó, de attól még nem tudod elképzelni, hogy ebből bármi komolyabb, akár életre szóló is lehetne. Igen, a szex fontos, sőt, de nem lehet egyedüli feltétele egy kapcsolatnak.


Nem hiszem, hogy a hűség és a szexuális étvágy olyan nagyon összefüggne. Szerintem inkább az a helyzet, hogy találnak valakit, akivel lelkileg és érzelmileg is egy hullámhosszon vannak, a szex meg ilyen esetben mondhatni mellékes szempont.


Nekem is fontos a szex, de ha a párom nem napi 2x, csak heti 2x akar velem összefeküdni, akkor nagy ügy, ha minden egyéb kérdésben tökéletesen összepasszolunk, együtt tudunk élni és jó párosítás vagyunk, akkor ez önmagában nem elég ahhoz, hogy ne akarjam őt egy életre.

2015. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem attól tartanak, hogy egy egészséges lány nem maradna mellettük, hanem Te nem kellesz nekik komolyabb kapcsolatra. Jó vagy szexelni, de barátnőnek nem...Neharagudj, lehet tévedek, de nekem az alapján amit leírtál ez jön le.
2015. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!