Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok még társat, ha 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még társat, ha 23 éves szűz 95 kg-os nő vagyok?

Figyelt kérdés

Még csók sem volt soha.

Zárkózott, szerény és félős típus vagyok.

Nincsenek barátaim, sose jártam bulizni a munkahelyemen meg nem tudok ismerkedni.



2020. nov. 3. 13:18
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

#9:

szóval akkor szerinted nem vagy formás, arányos?

linkelj hasonló alkatot, mint a tied

2020. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
55%

Nézd, a lottó ötösre is lehet várni...

De ha reálisak akarunk lenni: le kéne adnod 30 kg-ot, utána inkább várhatnád.

2020. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy?
2020. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
74%
Igen találhatsz. Hidd el! Légy vidám, és pozitív. Sok sikert, szurkolok!
2020. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
165 cm
2020. nov. 3. 13:44
 16/37 anonim ***** válasza:
62%

2 opció van

Lefogysz vagy megbarátkozol magaddal.

Én 173cm vagyok és 23 évesen már 130kg voltam.

Sőt már 14 évesen is 98kg voltam. Soha nem voltam vékony. Én is sokszor féltem emberek közé menni mert az járt a fejemben, hogy tuti mindenki arról beszél majd milyen dagadt vagyok. De mivel eléggé társasági ember voltam mindig is és van egy megnyerő kedves kisugárzásom, idővel már vágytam rá hogy társaságba menjek és új embereket ismerjek meg. Nagy túlsúlyom ellenére is igyekeztem mindig előnyösen de kihivoan öltözni. És milyen fura talán magamból kiindulva is de nem szerettem a nagydarab pasikat. Én is mindig sportos, izmos, domináns pasikra vágytam.

És bevonzottam őket. Meglepődnél mennyi pasi szereti az ennyire telt nőket is..

Úgyhogy én már 15 évesen azt mondtam magamnak hogy szarok mindenre is, élvezni fogom az életet. Úgyhogy volt jó pár kapcsolatom, annál is több alkalmi kapcsolatom. :D

Aztán 1xer kattant valami az agyamban 24 évesen és lefogytam 30kg.ot

Most 27 évesen 98kg.osan boldog párkapcsolatban élek egy olyan pasival akiről nem gondoltam volna, hogy valaha is szóba áll velem a súlyom miatt...

Minden csak hozzá állás kérdése. A saját életedről csak Te tudsz dönteni.

Barátokra van szükséged akik támogatnak és akikkel ki tudsz mozdulni, ismerkedni. DE mindenekelőtt döntsd el mit akarsz. Elfogadod magad Úgy ahogy vagy? vagy Lefogysz a saját érdekedben? Először ezt kell eldöntened és abban az irányban elindulni.

27/L

2020. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 Hellmano ***** válasza:
65%

Vannak hájfetisiszta férfiak nyugi :D Ilyent keress, sőt olyan is van, aki még jobban felszeretne , majd hízlalni és csak tömi beléd a kaját...


16-os, azért 130 kg-osan kihívóan öltözködve nagy önbizalommal elég gáz lehettél, lehet nem veled nevettek, hanem rajtad. Persze te írtad nem foglalkoztál vele meg jól érezted magad ígyis ez a lényeg amúgy.

2020. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
33%

17-es azért ne vegyük egy kalap alá az összes kövér nőt. Nem ugyanúgy nézünk ki. Amikor 130kg voltam a magasságom és súly elosztásom miatt is maximum 100nak néztek. Most 98kiloval 80at néznek ki belőlem. Nekem a hozzáállásom hozzá segített ahoz hogy mindig önmagamat tudjam adni és ne feszengjek új emberek társaságban. Aminek az eredménye amit le is írtam az lett, hogy igenis megszerztem akit akartam ha más nem a kisugárzásommal és stílusommal, és volt jó pár komolyabb illetve alkalmi kapcsolatom is.

És 90%ban mindnek azért lett vége mert már Én nem akartam folytatni.

Vannak gyönyörű 130kg.os molett nők is akik olyan szexuális kisugárzással rendelkeznek, hogy a legmagabiztosabb ember is zavarba jön mellettük.

Sosem szabad általánosítani és úgy véleményt formálni, hogy nem is látod kiről vagy miről beszélsz.

2020. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért 165cm mellé durván sok a 95 kiló. Persze van esélyed, ami nyilván jobb lenne ha fogynál.
2020. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
51%

Van rajtad vagy 40 kiló felesleg. De a legjobb szándékkal is minimum 20-at le kéne dobnod, amit viszont nem éhezéssel kéne elérned, mert az egészségtelen. Járj el futni és/vagy úszni. De eleinte rövid távokkal kezdj, max ilyen 1km futás. Mert a tested nincs felkészítve arra jelenleg, hogy a saját elbírja futás közben hosszú távon. Havonta hozzáadhatsz 0,5-1km-t, amíg el nem érsz mondjuk 5-öt. Annál többet egyébként is felesleges, hacsak nem készülsz a maratonra.


Emellett javaslom, hogy napi szinten nyújts egy 20-30 percet. A futásból elég heti 2 mondjuk, szerda, vasárnap. :)


Plusz kezdj el normálisan táplálkozni. Nem csokik, chipszek, meg minden feldolgozott vacak.


Ezeket nem azért mondom, mert így nincs esélyed pasira. Volt hozzád hasonló alkatú párom, nekem tetszett hogy rendesen meg lehet fogni. :D

2020. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!