Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok még társat, ha 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még társat, ha 23 éves szűz 95 kg-os nő vagyok?

Figyelt kérdés

Még csók sem volt soha.

Zárkózott, szerény és félős típus vagyok.

Nincsenek barátaim, sose jártam bulizni a munkahelyemen meg nem tudok ismerkedni.



2020. nov. 3. 13:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
38%
Kezdj el előbb pszichológushoz járni és utána pasizz, mondom duci nőként. Mondjuk az se mindegy, hogy csak fenékre hízol-e, vagy csak hasra, milyen az arcod, ápolt vagy-e. Abszolút nem vagyok vékony és Tetszettem már jó pár ipsének, köztük kifejezetten jóképűeknek is. Most is van valami alakulóban.
2020. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon nehezen. A férfiaknak az ilyen csajok jönnek be, úgyhogy le kell fogyni vagy 45 kilót: [link]
2020. nov. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha zavar a súlyod, tegyél ellene. Rendszeres sporttal könnyedén lefogyhatsz, sokkal formásabb, csinosabb leszel és ehezned sem kell. Ugyanakkor csak akkor vágj bele, ha te szeretnéd, sose más miatt mert úgy nem lesz hosszútávú. Fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben, egy kedves, mosolygós, önbizalommal teli nő nagyon vonzó! Legnagyobb probléma a zárkózottságod lehet, ezen kellene dolgoznod, mert lehet aki udvarol neked, akaratlanul is lekoptatod.
2020. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
39%
Találhatsz társat, egy év múlva, 65 kilós lányként.
2020. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom.Én voltam 85 kiló,voltam 65 körül is,sem túlsúlyosan,sem átlagosan nem tetszettem senkinek se.Miért? Nem vagyok benne biztos,de kb engem írtál le a leírásodban.Nagyon visszafogott,csendes,kb nulla szociális élettel.A súly valóban probléma,de nem hinném,hogy ha lefogynál harminc kilókat könnyebb dolgod lenne.Volt egy lány még sulimban,amióta kb ismertem 100 kiló felett mozgott.16 éves korától kb mindig volt valakije.Tapasztalat,hogy a férfiak az introvertált lányokkal nem tudnak mit kezdeni,nem is akarnak.Az ismerősöm is azért kellett nekik,mert mindenkivel megtalálta a közös hangot,az összes buliban ott van mindig,meg arcra amúgy csinos és ez ellensúlyozza az alakját.Így inkább azt mondanám,diétázz és próbálj fogyni az egészséged miatt,de ne várj csodát tőlük akkor sem! 23/l
2020. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
74%
Én is 23 éves szűz lány vagyok, csak 160centi és 50kiló, mégsem kellek senkinek. Ez van. Nem vagy egyedül és nem feltétlen az alakod a gond, hisz látod sok telt nőnek van párja meg sok vékonynak nincs.
2020. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
95 kg? Határ Bernadett 96 kg és nem kövér. Bár az igaz hogy 208 cm
2020. dec. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!