Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, eőfordult veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, eőfordult veletek, hogy két lány közül kellett választanotok és később úgy éreztétek rosszul döntöttetek?

Figyelt kérdés
Öcsém ebben a cipőben járt fél éve. Az első lánnyal ismerkedett, aki szinte tökéletes volt. Aranyos, csinos, házias, jó lelkű, talpraesett stb. Tesóm bizonytalan volt, hülyén viselkedett, amit végül megunt a lány és szakított vele, de később próbálta helyrehozni a dolgokat. Tesóm viszont elutasította. Addigra már másik lánnyal ismerkedett, akivel össze is jött, szóval őt választotta. Most azonban úgy érzi az első lánnyal jobban járt volna, de azóta neki is lett valakije. Tőlem kért tanácsot, de őszintén fogalmam sincs mit mondjak neki. Hülyének tartom, ami miatt a mostani barátnőjét választotta. De nem bíztatom arra, hogy próbálja visszaszerezni az első láynt, mert úgy viselkedett vele, amit nem érdemelt volna meg. Olyan, mint egy rossz kabaré, de szeretném megérteni mi zajlik benne. És szeretnék segíteni neki. Ti mit javasoltok?

2021. febr. 1. 18:39
 1/9 A kérdező kommentje:
*előfordult
2021. febr. 1. 18:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd eszi amit főzött.

A tények tükrében már az első se lenne olyan ,mint amilyennek tűnt.

Eléggé megváltoztak a körülmények.

2021. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik opcio lesz a jo.

Mindkettòt már kiprobálta nem volt jo. Lépni kell a jobbra:)

2021. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Offos mindkettő.. Dobja a másodikat is, az elsőt is felejtse el, mert már úgysem lenne olyan, pláne amiatt, ahogy dobta akkor. Majd jön egy harmadik meg egy negyedik, aztán akkor majd döntsön jól.
2021. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Voltam párszor hasonló dilemmában. Akkor, mindig úgy éreztem, hogy pont rosszul döntöttem. Aztán, ahogy érettebb lettem eléggé letisztult, hogy nem igazán van jó meg rossz döntés. Kicsit mások az emberek, de úgy átlagra bárki könnyedén pótolható. Sajnos, a többségben nincs semmi extra tartalom.
2021. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy az öcsédről van szó? :)

Mindegy, részletkérdés. Tesódnak valszeg ez a hajó elúszott, legközelebb okosabb lesz.

Mennyit volt együtt az első lánnyal?

Valószínűleg azért tartja jobbnak, mert őt nem ismerte meg igazán, a második nem vált be és ezért bánja.

Lehet, hogy az elsővel sem működtek volna.

2021. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért van az a gyanúm, hogy ez miértnemengemválaszott lány álkérdése?
2021. febr. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Jesszus, ha rólam lenne szó miért nem azt írnám ki egy anonime oldalon? :D

A kérdésem amúgy is arról szól, hogy hogyan tudom megérteni öcsémet és segíteni neki. Itt nem a lányokról van szó elsősorban, hanem erről a határozatlan ,,semmi nem jó ami éppen van" hozzáállásról.

2021. febr. 2. 10:28
 9/9 A kérdező kommentje:

#6

Az elsővel nem is tudom, hogy hivatalosan együtt voltak-e. Hónapokig ismerkedtek (távkapcsolat mindkettő amúgy). Lehet igazad van és vele sem működött volna, ez már nem derül ki. Szerintem csak amiatt siránkozik utána, mert a lánynak azóta lett barátja. Ha a mostanival szakít és neki is lesz kapcsolata lehet utána fog sóvárogni megint. Pedig amúgy sok lány odáig van érte, de mintha szándékosan hozná mindig hülye helyzetbe magát.

2021. febr. 2. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!