Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gonosz vagyok, ha internetes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gonosz vagyok, ha internetes ismerkedés során megmondom w srácnak, hogy mi nem tetszik a viselkedésében?

Figyelt kérdés
Vannak zavaró tényezők és valahogy nem tudom már magamban tartani. Eddig vártam, hátha változik valami. Amúgy összességében tetszene a pasi, de vannak olyan zavaró pontok, ami mellett nem tudok elmenni szó nélkül.

2021. márc. 18. 17:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem.Csak játsz el a gondolattal,hogy ha neked modaná valaki ismerkedés közben,hogy ez,meg az zavar,vagy nem tetszik,akkor te hogy reagálnál!

És ne feledd,a kőzlés módja,es stílusa sem mindegy.

Lehet valamire rámutatni,vagy kerni a másikat.

Meg lehet pokrócmódon,követelően is fejehez vágni valakinek a (szerinted)hibáit vagy hiányossagait.

2021. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha érdekelne az illető, biztosan javítanék a dolgon. Jobb őszintének lenni.
2021. márc. 18. 19:20
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Kell, hogy valaki domináns legyen egy ismerkedésnél is.
2021. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
35%

De attól is függ, hogy mi bajod van az illetővel?

Azt mondjuk nem értem, ha valaki szóvá tenné nekem a hibáimat, az azt jelenti, hogy nem fogad el, és hiába javítanék rajta, a büdös életbe se lenne szerelmes belém, szóval halott ügy. Nem fogod megszeretni a pasit, akkor meg miért akarsz rajta változtatni?


Hibái mindenkinek vannak, de ha azon átsiklunk, az jelenti azt hogy beleszerettünk.

Te nem fogadod el ezt a pasit úgy ahogy van. Ne mondj neki semmit mert rosszul fog esni neki.

2021. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%

"De én elég gyakran találkozom azzal, hogy mindent beolvasnak a másiknak, ami csak eszükbe jut, közben lehet nem is hiba, csak szimplán nem komlatibilis a két ember."


De legalább TUDJA, nem tartod kétségek között.


Ha megmondja, hogy neki nem jönnek be a vékony/izmos/mackós/kopasz/alacsony/stb. férfiak, akkor levonom a következtetést.


Ha már a sokadik mondja ezt, akkor zavarni fog, de ettől legalább tudom mondani az 1001. randimnak, hogy eddig azért utasítottak el 1000-en, mert őket zavarja ez vagy az. Ki tudom írni társkeresőre a negatívumaimat, hátha találok olyat, akit nem zavar.

2021. márc. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
40%

Ez sajnos az ember személyiségétől függ, hogy gonosznak tartja-e ezt a viselkedést vagy nem, vagy egyáltalán ésszerűnek.


Igazából nőként az a gond, hogy ha így viselkedsz, azért k...znak le, ha úgy, azért. Ha elmondod a véleményedet, akkor felszínes vagy és hisztis, ha meg nem, és simán lelépsz, akkor jön a sírás, hogy "én nem tettem semmi rosszat / a gonosz nő meg sem mondta, hogy miért, így hogy tudok fejlődni".


Én megmondanám. Ha emiatt elkezd hisztizni, akkor az már az ő baja, és nem rólam állít ki az egész helyzet szegénységi bizonyítványt (kiv. ha piti dolgok miatt antipatikus neked a srác, és olyanok miatt vekengsz, hogy nem kívánt jóéjt mindennap, nem puccos helyre akar vinni stb.)

2021. márc. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
16. Nekem az a bajom konkrétan, hogy mindig szép dolgokat ír nekem illetve rólam, de nem látom, hogy a tettei ezzel szinkronban lennének. Írni bármit lehet, de ha ezzel ellentétesen viselkedik. Mondjuk úgy, nem mutatja ki, amit mond. A tettei alapján nem érzem, hogy komolyak lennének a szándékai. És nem akarom megbántani, de tudtára szeretném adni, hogy ki kellene mutatni, ha valóban tervez velem és nemcsak mondja.
2021. márc. 19. 09:44
 18/18 anonim ***** válasza:

"Igazából nőként az a gond, hogy ha így viselkedsz, azért k...znak le, ha úgy, azért."


Ezzel férfiként sajnos egyet kell értenem. Le is szoktam szedni azoknak a férfitársaimnak a fejét, akik beszólogatnak a nőknek azért, mert őszinte véleményt mondanak róla. Még akkor is, ha flegma a csaj, hiszen az őt minősíti, attól még a vélemény őszinte.

2021. márc. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!