Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyaként mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyaként mikor találtál párt? Hány éves voltál, amikor egyedülálló anya lettél? Nehéz volt gyerekkel párt találni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
32 voltam,gyerekem másfél. Neki is van egy lánya, nem vele él. Nem volt könnyű az elején, de belejöttünk. Van már 1 közös gyerkőc is
2021. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
77%
Sehogy. 7 éve vagyok egyedül, mert senkinek sem kellek. Főleg miután megtudják, hogy van egy gyerekem. Már belefáradtam.
2021. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 petra.kathleen válasza:
91%
20 évesen szültem, akkor már külön voltunk az apjával. Öt éves koráig neveltem egyedül, utána találkoztam a férjemmel, 8 éve vagyunk együtt, azóta született egy tesó is.
2021. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
21 évesen szültem, mi is külön voltunk már akkor az apjával. Két éves a gyerekem, nincs tartós kapcsolatom, bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy nem is keresek egyelőre.
2021. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

43 éves vagyok, a gyermekem 11.

6 éve váltam el kb.

Vàlás után nem az új társ volt a fókusz (pedig meglepően normálisan váltam, nincs sem egzisztenciális gondom, se sírdogálás a múlt után :D )


Aztán lett egy kapcsolatom, 1,5 év után ért véget. A nálam pár évvel idősebb (jelenleg 47) éves partneremet épp a gyerekemmel való igen jó kapcsolata ébresztette rá, hogy ő gyereket akarna... természetesen úgy indítottuk az ismerkedést, hogy egyikünk sem.

Eleve picit “félve” álltam hozzá, hogy neki nem volt saját gyereke, hogy fogunk boldogulni... aztán ez lett a vége...

Elengedtük egymást, ez komoly ellentét és igen, néha változik az ember véleménye, akarata, jövőképe idővel. Nem haragudtam emiatt természetesen és nem a putris réteg vagyunk/voltunk semmilyen tekintetben.


Most egyedül vagyok ismét.

Nagyon nem tudom, hol, merre kellene ismerkednem (főleg a mostani covidos rendhagyó életünkben, home office alatt stb.)

Az utcán/boltban érdekes módon időnként “betalálnak”- de furcsamód ilyen 10 évvel fiatalabbak, amit én komolytalannak gondolok.


Egy ideje már érzem azt, hogy nagyon szívesen ès egészséges lelkülettel, a lezárt múltammal békében ismerkednék...

2021. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!