Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, akik hangoztatjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik hangoztatjátok, hogy nettó ötszázas fizu alatti pasival nem álltok szóba, ti mit visztek a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

2021. máj. 15. 11:19
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
78%
9, azta, van ám önbizalom :D Persze nem baj, öröm olvasni, ha valaki elégedett magával.
2021. máj. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
95%
Hogy mit viszek a kapcsolatba? A cégemet, ami éves szinten többet jövedelmez mint havi fél misi. Na meg a házam, nyaralóm. N41
2021. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
58%

Ha annyit megkeres mint én (400 ezer) akkor semmi probléma.


Ez átlagnak számít Budapesten! Ne a takarítókat, meg a gyári munkásokat vegyetek ide. Ők keresnek 250 e nettót.

2021. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
96%
#9: ez nem onbizalom, ezek egy resze (lakas, fizetes) teny, masik resze pedig szinten teny, leginkabb visszajelzesek es realis onkep alapjan. nem azt mondom, hogy en vagyok palvin barbi, de azert az ember a kornyezete visszajelzesebol tudja nagyjabol, ha jol nez ki es humorosank tartjak masok. bizonygatni nem fogok semmit, ha nem hiszed el, nem az en gondom:D
2021. máj. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
12%
Hirtelen nincs olyan nő aki a pénzre megy rá. A társkeresők még is tele vannak velük.
2021. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
84%

Nettó 650-es fizetést, lakást, autót és a befektetéseimet viszem.

Ha zavarnak az "anyagias" nők, építs külföldön karriert, ami után nem kell hasra vágódni egy jobb magyar multis fizutól.

2021. máj. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
15%
Jó, de az anyagias nőtől ha megkérdezed, hogy "te mit tudsz felmutatni", akkor letilt. Őszintén, milyen lehet egy ilyen nő emberileg? Majd ő teremti meg azt a családi légkört amit szeretnék?
2021. máj. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, a kérdező milyen életkorú, milyen életszakaszban lévő nőkre gondolt. Én 45 felett nem azt mondom, hogy elvárom, de nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy jól működő kapcsolatom legyen ennél lényegesen kevesebbet kereső férfival, és nem azért, mert pénzéhes vagyok, hanem mert valószínűtlennek tűnik, hogy összeegyeztethető az életstílusunk. Itt persze opció lehet, hogy részben vagy egészében én fizetek mindent, ami nekem fontos, ez viszont sok férfi büszkeségét - és olykor elveit - sérti. Én még a doktorim alatt beláttam, hogy ha gyereket akarok, a versenyszférában kell dolgoznom, de örömmel összejönnék például egyetemi oktatókkal, állami kutatóintézetekben dolgozókkal a fizetésük ellenére, mert a munkájuk miatt fel tudnék nézni rájuk, ott inkább az a kérdés, hogy őket zavarná-e a bevételem, és hogy mire költöm. Belefutottam már olyanba, hogy valaki hisztériás rohamot kapott attól, hogy a gyerekem havi tandíja több, mint az ő fizetése, vagy olyanba, aki szerint az ételrendelés vagy a bejárónő kidobott pénz, hiába engedhetem meg magamnak, és hiába ér nekem többet az így megtakarított idő.
2021. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
95%

18

Volt olyan barátnőm, ahol ő sokkal többet keresett mint én. Engem nem zavart, de ő nem bírta megérteni, hogy az egy dolog, hogy kevesebbet keresek mint ő, de a munkám szeretem, és a munkahelyi légkör is jó. Nekem még ma is hihetetlen, hogy egyenlő arányban szálltam be mindenbe, és ez még sem volt jó, vége is lett 2 év után.

2021. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
95%

"Majd ő teremti meg azt a családi légkört amit szeretnék?"

Te figy, ha a családi légkör megteremtését egyedül a nő feladatának tartod, akkor ő joggal várja el tőled a komplett anyagi hátteret.

2021. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!