Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késő huszonéves férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő huszonéves férfiaktól kérdezem: nektek is az a tapasztalatotok, hogy aki a húszas évei elején nem talált magának párt, az nagyon megszívta?

Figyelt kérdés

Visszatekintve azt látom, hogy abban a korban a legnyitottabbak a lányok és akkor van a legnagyobb esély normális, szép egyedülálló csajokat találni. Korombelieket pokoli nehéz. Nem mondom, hogy nincsenek, de nyilván nem az a célom, hogy bárkivel összejöjjek, akit 500 jobbra húzásból kidob a tinder (igen, használom, igen, válogatós vagyok. Naná, hogy válogatok, ha egyszer arról van szó, hogy kivel akarom eltölteni a hátralevő életem).


Amikor ismerkedni próbálok ennyi idősen, mindig az derül ki a normálisabb lányokról, hogy már ezer éve van párjuk. Az a cél, hogy olyat találjak, aki csinos, okos és szép, és akivel összeillünk, de szerintem ezek a lányok erre a korra (28-30) egyszerűen elfogynak. Azokkal a mázlistákkal vannak együtt, akik már 20 évesen megtalálták őket. Több barátom van, aki velem egykorú és sok éves kapcsolat után kellett újra elkezdenie keresgélni és ugyanerről számolt be, mint én. Ilyenkor nincs már más, mint visszatérni valahogy a fiatal huszonévesekhez?


Még egyszer leírom, hogy nem kérek szemrehányást azért, mert olyan elvárásaim vannak, hogy szép meg értelmes lányt akarok. Hosszú távra keresek partnert, nem fogom beérni olyannal, aki nem vonz vagy nem egyezik az értékrendünk.


2021. szept. 10. 12:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

A huszas eveik vegen jaro ferfiak szerint megszivtak, a harmincas eveik vegen jaro ferfiak szerint pedig azok szivtak meg, akit csovesszallora kuldott az asszony, megnyomoritotta, kisemmizte mindenebol.



37F incel

2021. szept. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna.


20-22 évesen a legtöbb egyetemi csoporttársam szingli volt. Ma már a többség foglalt.


Másfél éve nem találok senkit, pedig, nyitottam mindig a nők felé. Mindig abba futottam bele, hogy foglalt.

2021. szept. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!