Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokat hallani, hogy a buszsofő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat hallani, hogy a buszsofőrök nagy nőcsábászok. De hogy zajlik ez ténylegesen?

Figyelt kérdés

A "technikai" részletek érdekelnének. Pl. ha megtetszik neki egy utas a zsúfolt buszon?

Előre is köszi annak, ha nem hülyeséget írtok, vagy tesztek megjegyzést irigységből.


2021. okt. 7. 21:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Én mindig csak a hátukat szoktam látni menet közben, vagy csak egy részt az arcukból, de nem is emlkékszem, hogy kitünt volna egy is. Hihetetlen, hogy egyes nők képesek így megfigyelni őket..
2021. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt gyakoribb, de akkoriban a postás meg sok olyan ember is sok nőt meg tudott dugni, aki eleve emberekkel találkozott munkaideje nagy részében.


Mostanában egyrészt tilos beszélgetni a buszsofőrrel (fotózzák és büntetik érte, fizetéslevonás, stb.) másrészt eleve túlterheltek, mert minden hülyeség rájuk zúdul, elsőajtóson kell feszülniük az etnikai kisebbséggel, régebben jókedélyű, kedves, munkás emberek vettek illedelmesen, tisztelettudóan jegyet náluk, most meg már az is puffog, aki amúgy normális, csak megszokta, hogy hátul száll fel és előre kell mennie 10 métert.

2021. okt. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#10

Akkor elég drága dolog volt neki egy randira hívás :D

Biztos tanult az esetedből,és legközelebb másnál hamarabb előhozta a randikérdést :D

Vagy az is lehet hogy abbahagyta,vagy egyszer összejött neki...talán ezért lehetnek mindenhol új buszok :D

2021. okt. 8. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%
Városi legenda... Pár hónapot buszoztam ( aztán teli lett a tököm a sok gyökérrel és visszaültem kamionra) de egy nő sem ugrott a nyakamba. Gyanítom a kolegáknak sem mivel nagyrészük úgy nézett ki mint egy jobb karban lévő hajléktalan.
2021. okt. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel folyton szemezett egy buszsofőr, aztán lekádereztük, kiderült, hogy nős, és amellett nagy nőcsábász.
2021. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
15-ös vagyok, mármint a visszapillantóban állandóan vele szemezett, úgy értem.
2021. okt. 8. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
13 Fogalmam sincs mi járhatott a fejében, de elég furcsa ember volt.:D
2021. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
87%

A nőknél nagyon is létező dolog a buszsofőr fétis. Volt olyan kolléganőm, illetve barátnőm aki imádta a busz/hév/vonat vezetőket (16-20 éves lányokról és 30-40 körüli férfiakról van szó)

Szerintem az apakomplexusnak egy fura fajtája lehet 😀

Anyukám faluból járt iskolába és ő is mondta h minden buszon volt egy-egy nő aki végig a sofőrre tapadvá állt, és egész úton vele beszélgetett😅 itt gyakorin is millió buszsofőrös kérdés van..

Ja és volt prosti travi ismerősöm aki elmondta h kimondottan sok buszsofőr veszi igénybe a szolgáltatásait, szóval a masik oldalon is van bőven aberráció nem csak a hozzájuk vonzódó nőkben

2022. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Fantáziáltam már róluk, de soha nem próbálkoztam, és ők sem. Persze kis flört volt már, előszeretettel húzzák az agyamat, viccelődnek, de komolyabb sosem lett semmiből.
2022. febr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!