Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miből gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miből gondolják, hogy minden nő lapát állú és vadász szemű férfira vágyik?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 21:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Mit foglalkozol este az incelekkel? Tán a másik csajánál van a megosztott szerelmed?
2021. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17%

Incelként én nem gondolok ilyet

Viszont osztom 11#-et, nagyon bele lehetsz bolondulva az incelekbe kérdező! Szép kis esti program egy kis incel kibeszélő, ugye?

Talán nem ártana ténylegesen ismerni őket hozzá

2021. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%
Az inceleknek kb. minden is baj, a lényeg mindig MÁS a hibás a helyett hogy szembenéznének saját magukkal. Ha ez sikerülne akkor nem lennének incelek. Amíg mindig másokban keresed a hibát, addig nem fogsz fejlődni sem.
2021. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
3%
13: Te troll vagy egyébként?
2021. nov. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
25%
Abból, hogy tényleg minden nő ezekre vágyik. A nők ízlése szinte teljesen egyforma.
2021. nov. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
3%

Én nem gondolok semmit, hanem tesztelem a való életben:


- Tinderen a lapátállú vadász szemű, teljes hajú és izmos(kamu) profilomnak voltak opciói. A többi profil alig kapott valamit

- Szórakozóhelyen egyedül a lapátállú vadász szemű csávókat látod nővel táncolni. A többiek már ki se mennek és visszautasítják őket.


Tegyük fel, hogy valaki nem erre vágyik, de ezek a nők hol vannak? Én korábban pár 100kg -s nőt ismertem, aki leadott az igényeiből, de ő is csak azért, mert Chadet nem kaphatja meg a súlya miatt.


2#f incel

2021. nov. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
28%

"Az inceleknek kb. minden is baj, a lényeg mindig MÁS a hibás a helyett hogy szembenéznének saját magukkal."


Ezzel az erővel az összes nő incel. Én még nem találkoztam olyan nővel, aki nem a férfiakat hibáztatta volna mindenért, de tényleg mindenért.

2021. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 whatshername ***** válasza:
0%

Akit komolyan érdekel a relatív nőhiány mögött álló TUDOMÁNYOS, evolúciós magyarázat (neves magyar kutatók tollából):


[link]

2021. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
44%

Köszi a cikket 18#

Jó lenne ha az itteni csürhe is olvasná ezeket mielőtt butaságokat irkálnának be!

2021. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a nők, hogy a férfiak 90-60-90 alkatú, 55kg bombázókra buknak. Mondjuk pont ugyanannyi igazságtartalma van is.
2021. nov. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!