Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkkel ,vagy velem lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkkel ,vagy velem lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

25 éves srác vagyok és évek óta próbálkozom egy komolyabb kapcsolat kialakításával. Akárhol próbálkozom (ez leginkább társkeresők)hiába van sok match-em az elején még visszaírnak mivel nem egy sablon szöveggel írok. Aztán maximum 5 mondatot váltunk átlagban utána pedig egyszerűen eltűnnek. Hiába írok rájuk vagy kérdezem mi a baj többet választ nem kapok. A közeljövőben volt egy olyan nő akivel tök jól elbeszélgettünk egészen addig amíg meg nem kérdeztem, hogy mikor találkozunk és azóta eltűnt. Én próbálok minél hamarabb összehozni a találkozót persze nem túl nyomulósan viszont ezek a drágalátos hölgyemények folyton ezt teszik velem. Nyilván nem velük hanem velem van a probléma csak azt nem értem hogy micsoda? Vagy ennyi, hogy az ember normálisan próbál kommunikálni és nem egy beszari alak aki nem mer találkozni már nem is elég? Gondolom megkapom azt, hogy rossz helyen próbálkozom, de nem hiszem, hogy minden nő ugyanolyan lenne. Más is tapasztalt esetleg ilyet?


2022. jan. 10. 16:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%
Veled. 25 évesen miért nem élőben ismerkedsz?
2022. jan. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
70%
Pedig rossz helyen probalkozol. Az online ter egy kalap kaki, hacsak nem vagy egy chad :)
2022. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
98%
Ne 5 mondat utan dobd fel a randit. Eloszor legyen meg a kolcsonos erdeklodes egymas iranyaba.
2022. jan. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg unalmas vagy, unalmas témákat dobsz be. Rövid válaszokat adsz esetleg, vagy gyorsan hozod fel a találkozó ötletét. Sokminden lehet ebben.
2022. jan. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
98%

"A közeljövőben volt egy olyan nő akivel tök jól elbeszélgettünk"

Te időutazó vagy kérdező?

2022. jan. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
97%

Azért ha évek óta próbálkozol rendszeresen és mind ugyanúgy végződik, akkor sokkal valószínűbb, hogy te csinálsz valamit rosszul. Ahogy te is írtad, nem minden nő egyforma, ennyi próbálkozásból már kellett volna találnod olyat, aki illik hozzád és akinek bejössz, ha jól csinálnád.

Mivel van sok match-ed, nem a külsőddel van probléma, a beszélgetésnél csúszik el. Kb. mi szokott lenni ez a pár mondat? Ha valaki visszaír neked, mit szoktál írni? Van valami sablon szerű szöveged?

2022. jan. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy látom nem tetszik az a lány igazából, akinek udvarolsz. Csak olyan "kell" alapon. Ha az ember vágy nélkül, "csak jó lesz ez a lány" alapon próbálkozik, az nagyon száraz lesz és unalmas. Ha nincs olyan aki megfog, akkor ne csináld. Vagyis, ha nem szeretsz szart lapátolni, akkor ne csináld!
2022. jan. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
17%

Ne aggódj, semmit nem csinálsz rosszul. Már más kérdésre válaszolva is leírtam, hogy a társkeresők világa ilyen. Egy átlagos férfinél teljesen normális, hogy a kezdeményezések egytizede indít el levelezést, és a levelezések egytizede vezet el egy randihoz. Más szóval ha nem vagy különösen vonzó férfi, akkor átlag 100 kezdeményezést kell tenned egy első randiért. S talán 10 első randiból alakul csak ki egy kapcsolat.


A társkeresőkön való ismerkedésnek a legnagyobb rákfenéje az, hogy "tömegtermelés" alapon folyik. Más szóval a legtöbb férfi a társkeresőkön rövid időn belül rájön az alacsony válaszadási arányokból és a gyorsan elhaló levelezésekből, hogy ha belátható időn belül randizni akar valakivel, akkor arra az az egyetlen reális esélye, ha tömegével kezdeményez: számolatlanul küldözgeti szét a kezdeményező leveleit. Ennek pedig az a következménye, hogy a jelenség önmagát erősíti. Mivel a nők rengeteg levelet kapnak minden nap, amelyekre képtelenség mind válaszolni, eleve nagyon megszűrik azt, kinek írnak vissza, vagy annyira besokallnak, hogy egy ponton túl akár el sem olvassák az üzeneteket. Kiválasztanak 2-5 férfit, akivel levelezgetnek, a többivel nem állnak szóba. S természetesen ha egy férfiról csak egyvalami nem tetsző is kiderül, az a férfi azonnal ejtve lesz, hiszen bármikor akad a helyébe vagy 10 másik, szimpatikus jelentkező. Más szóval naivitás azt gondolnod, hogy egy nőnél nincs a képben egyidejűleg még egy csomó másik férfi, amikor levelezel vele; nem is szólva a naponkénti újabb és újabb jelentkezőkről, akik persze bármikor elcsábulási esélyt nyújtanak. Ha tehát nem tudsz valami különlegesen vonzót felkínálni a levelezés során, akkor szinte biztos, hogy előbb-utóbb, még az első randi előtt belép a képbe a nagy Ő (vagy az annak képzelt férfi), és garantáltan ejtve leszel. Senki nem időmilliomos, hogy a tetszés szerinti sorrendben kilencedik jelölttel levelezgessen. Minden nő arra az egy-két férfira akar koncentrálni, aki nagyon kívánatosnak tűnik, és nemigen pazarolja az idejét másra.


A helyzetre nincs könnyű megoldás. Nyilván megtehetnéd, hogy kifényezed magad és szuper férfiként viselkedsz a levelezésben, hogy téged válasszanak; de ez a taktika nem sokat ér, hiszen az első randin úgyis lehull a lepel. Úgyhogy inkább azt javaslom, hogyha már társkeresőkre fanyalodsz, hogy te is írj tömegesen leveleket, akárcsak a férfiak többsége teszi. Ülj le a gép elé, és minden nap írj rá 15-20 újabb nőre, akkor is, ha közben másokkal is levelezel. Mindez persze rettentő időigényes, de egyszerűen másképp nincs sok esélyed a többi tömeges levélgyártóval szemben. Mint írtam, átlagos férfiként legalább 100 kezdeményezést kell tenned, hogy abból egyetlen randi lehessen. Ha mindig csak néhány nőt tartasz képben egyszerre, akkor hosszú hónapokig csak elutasítás és csalódás jut neked, semmi más.

2022. jan. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
12%

"Ha az ember vágy nélkül, "csak jó lesz ez a lány" alapon próbálkozik, az nagyon száraz lesz és unalmas"

Én úgy látom hogy az emberek egy nem jelentéktelen része csak így képes párt találni magának.

Ergo a mód működőképes, ha az embernek ez megfelel, mindegy csak ne legyen egyedül.

Én mondjuk nem ilyen vagyok, de látom hogy simán lehet vágy nélkül csajozni. Mostanság annyira túlzásba vittem az "udvarlást" egy csajnál aki nem is érdekel, hogy már lassan alig bírom levakarni.

Pedig csak játszottam az eszemet, és abszolút nem kell a csaj nekem.

Szóval ez nem zárja ki a sikert, ha a cél a kapcsolat, és nem számít az illetőnek a vonzalom megléte

2022. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Az az érdekes ebben az egészben, hogy akivel eljutok találkozóig ő tényleg jól érzem magát velem. Nyilván egy kicsit feljavítja a dolgokat viszont azért látszik az emberen, hogy kivel érzi jól magát és kivel nem. Sőt szinte minden alkalommal megkapom, hogy élőben lényegesen jobban nézek ki mint a társkeresős képeimen. Általában maximum három találkozóig jutunk el és utána ugyanúgy felszívódnak. Holott elvileg minden nagyon szép és nagyon jó közöttünk. Aztán van a másik része aki pedig engem nem tud egyszerűen megfogni és pár találkozó után elmúlik a lelkesedésem. Arról már nem is beszélek, hogy nem egyszer fordult elő az, hogy nem ismertem meg a nőt személyesen mert mondjuk feltett jó pár sok évvel ezelőtti képet. Én igyekszem mindig maximum fél éves a képeket mutatni magamról mivel tudom, hogy relatív rövid idő alatt mennyit tud változni egy ember. Szóval ez egy érdekes káosz a párkeresés dzsungelében. Aki nekem kellene ő eltűnik akinek én kellenék neki pedig én mondok nemet. Nagyon frusztráló tud lenni a sokadik ilyen után az, hogy elvileg se a személyiségemmel sem pedig a külsömmel nincs baj (nyilván nem vagyok álom férfi) És évek óta nem jön össze. Nyilván van baráti társaságom ahol ugyanúgy próbálkoztam viszont külföldi munka miatt nem nagyon tudok bejárni velük. Ami viszont egy borzasztó társadalmi kórkép az az, hogy egy átlagos magasságú zömökebb testalkatú srác vagyok. Amolyan birkózó alkat, de semmikép sem Macis vagy apa testű vagy hívják akárhogy is. Mégis ismerősi körben akik nél próbálkoztam mindig a cérna testű pasik lesznek a befutók. Ráadásul 22-23 éves nők a társaságomban 19-20 éves pasikkal jönnek össze sorban. Pedig engem azzal hitegettek eddig, hogy majd 25 évesn én kellek a 20 éves nőknek és megvannak bolondulva a negyed évszázados palikért
2022. jan. 10. 19:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!