Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez a kettősség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kettősség a személyiségemben? A lányoknak láthatóan nem jön be. Hogyan tudnám ezt kiölni magamból ismerkedésnél? 30/F

Figyelt kérdés

Alapvetően egy introvertált, zárkózottabb, csendesebb típus vagyok.


Lányokkal történő ismerkedés elején is ilyen vagyok, aztán amikor látom, hogy a lány nyitott a komolyabb dolgokra, akaratossá, kicsit bunkóvá, túl őszintévé válok. Talán túl sok tanácsot akarok neki adni, túl sok mindenben vele vagy a világgal kapcsolatban akarok véleményt formálni (ami nem feltétlen tetszik neki).


Most is ez történt, és észrevettem, hogy ezt követően kevésbé érdeklődővé vált a lány velem szemben. Valószínűleg abba is fogja hagyni velem az ismerkedést (ezt érzem).


Mondok egy példát. Eljutottunk a csókig, aztán a következő randin 2 puszival üdvözölt. Nem értettem, ezért számonkértem rajta, hogy ez most mi? Nagyon logikusan gondolkozó ember vagyok és előre szeretek haladni, a csók után a 2 arcra puszit visszalépésnek éltem meg. Számomra ez nem volt logikus így, ő azt mondta erre, hogy akaratos és sértődékeny vagyok.


Tudom, hogy ez a viselkedésforma nem feltétlenül jó, és nem értem, hogy ha már komolyabban ismerkedem a lánnyal, akkor miért nem tudok olyan lenni, mint a mindennapokban.


Szeretném ezeket a dolgokat valahogy kiírtani magamból.


Mit javasoltok?


2022. jan. 12. 09:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg inkább az van, hogy amíg nem engeded közel magadhoz a másikat, addig próbálsz visszafogott lenni. Gondolom sok sérelem ért már korábban, ezzel védve magadat. ( Tévedhetek is) Aztán mikor közel engeded magadhoz, akkor elkezded önmagadat adni ès sokszor nem értik mi történik veled. Nem ilyennek tűntél. Valahogy a kettő között lenne az aranyközépút.
2022. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
69%

Pszichiáter. Rávilágít a problémákra és segít azokat megjavítani. Hátránya, hogy időbe és pénzbe kerül.


Valószínűleg visszafogod magad tudatalatt és amikor felszabadulsz felszínre jön a valódi éned. Önkontrollt és önismeretet kéne fejleszteni. Ajánlom az érzelmi intelligencia fejlesztő tanfolyamot, neked találták ki.

2022. jan. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

Igen, lehet. Mondták is, hogy ezeket a dolgaimat nem tudják hová tenni.


Igazából nem az életébe akarok beleszólni, csak látom, hogy például tényleg rosszul csinál valamit, és teszek rá egy javaslatot, hogy hogyan lehetne jobb neki. Erre megkapom, hogy ne akarjam irányítani :D


Aranyközépút, ez kellene nekem. Mert akaratosnak és sértődékenynek írtak le, miközben inkább határozottnak és érzelmesnek tartom magam.


Csak az aranyközépúthoz vezető utat nem találom egyelőre, de változni mindenképpen szeretnék jó irányban.

2022. jan. 12. 09:52
 4/40 A kérdező kommentje:

"Valószínűleg visszafogod magad tudatalatt és amikor felszabadulsz felszínre jön a valódi éned. "


De akkor a hétköznapokban miért vagyok állandóan, kiegyensúlyozottan visszafogott? Csak ismerkedés egy bizonyos szakaszától tapasztalom ezt.

2022. jan. 12. 09:54
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából nem az életébe akarok beleszólni, csak látom, hogy például tényleg rosszul csinál valamit, és teszek rá egy javaslatot, hogy hogyan lehetne jobb neki. Erre megkapom, hogy ne akarjam irányítani :D"


Haverom ilyen

Azt hiszi hogy a saját igazsàga lètezik csak.

szerintem ő egy kicsit stikkes.Neha már könyörög hogy miért nem csinálom úgy ahogy ő "javaslatot" tesz ( ha szóba jön 200szor elmondja )


Lehet hogy neked helyre igazítás , nekem ez okoskodás.

2022. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
#4 Mert máshogy viszonyulsz a kollégákhoz és máshogy egy potenciális partnerhez.
2022. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk tényleg nem értem miért akadsz ki azon hogy puszival köszönt, tényleg érthető ha nem akarja folytatni. Keress fel egy pszichológust, hátha tud segíteni
2022. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
68%
1-es vagyok! Én is hasonló cipőben jártam. :D Nekem az segített, hogy apránként elkezdtem a külvilág fele megmutatni milyen vagyok. Elfogadtam, hogy nem szerethet mindenki. Ha meg mégsem leszek szimpatikus egy férfinak, akkor legalább az saját magam miatt legyen, ne egy “ álarc” miatt. Így nem árulok zsákba macskát, plusz ha “ nyerek, akkor sokat”. A leírtak alapján egy szerethető embernek tűnsz, szerintem nincs veled baj. Túl gondolod. :D Apránként próbálj nyitottabb lenni, aztán lesz ami lesz.:)
2022. jan. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

"Mondjuk tényleg nem értem miért akadsz ki azon hogy puszival köszönt"


Mert visszalépésnek élem meg. Hülye példa lesz, de olyan ez nekem, mint amikor látod a konditeremben, hogy a srác először 30 kg-val edz, következő héten 40, utána 50, utána 70. Tehát fejlődik. Aztán másnap megint csak 30 kg-val edz.

2022. jan. 12. 10:03
 10/40 A kérdező kommentje:

Nem álarcot akarok. Semmiképpen sem. Nem elfojtani akarom ezeket, hanem kitörölni az életemből vagy legalább is mérsékelni.


"Mert máshogy viszonyulsz a kollégákhoz és máshogy egy potenciális partnerhez."


Nemcsak a kollégákkal vagyok ilyen, hanem az élet minden területén, a nőket kivéve. Ezért nem értem magam......

2022. jan. 12. 10:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!