Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért alakult ki azaz illem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakult ki azaz illem hogy a randin a férfi fizet?

Figyelt kérdés

- Ez még abból a korból visszamaradt illem, hogy a nők nem nagyon kerestek, szinte csak a férfiaknak volt állásuk?


- Vagy ez egy burkolt szexuális cselekedet hogy a férfi ezzel akarja megnyerni, megvenni a nő szexualitását?


- Vagy ezzel köszönjük meg a nőknek hogy majd a szülésnél szenvedni fog nekünk?


- Vagy egyéb oka lehet ennek, ha igen mi?


2022. jan. 16. 18:24
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
37%

a nők vigyáznak a tojásaikra, és csak azoknak hagyják megtermékenyíteni magukat, akik előtte bizonyítanak neki


ugyanez van majdnem minden állatnál, annyira unalmas már

2022. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
97%
Várjuk amyjo nevezetű pötsös hölgyeményt, majd ő 20 oldalon keresztül ideböfögi ismeretlen nyelven miért ne fizessen soha a férfi semmit.
2022. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
26%

Nincs ilyen illem!

Azt hagyománynak mondanám, hogy első randin a férfi fizet, minden további találkozón megegyezés szerint.

2022. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
13%
A nők egyenlőséget akartak, de azért mégsem igazán. Így maradt ez vissza.
2022. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
85%
Ha a férfi fizet az azt jelenti ő a dominánsabb, ha nem látszik dominánsnak a férfi akkor elvágta magát a nőnél sajna
2022. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
5. De nagyon sok kapcsolatban a nő a dominánsabb...
2022. jan. 16. 19:03
 7/44 anonim ***** válasza:
66%
5 vagyok. Hát igen kérdező de szerintem az a ritkább
2022. jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen megteheted, h nem fizetsz a randin. Én viszont megtehetem, hogy veled nem megyek el randira...ellenben ezer másikkal elmegyek! Te is megteheted ugyanezt?
2022. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

- Ez még abból a korból visszamaradt illem, hogy a nők nem nagyon kerestek, szinte csak a férfiaknak volt állásuk?

Szerintem ez az oka. Viszont tény, hogyha nem fogadod el ezt a hagyományt, nem lesz második randi.

2022. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig 5 vagyok. 8 nagyon jól kifejtette XDXDXD nem dominancia miatt fizetsz hanem, mert parasztság ha egy hölgynek kell fizetnie helyetted
2022. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!