Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal fiúként, hol tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúként, hol tudnék ismerkedni korombeli rendes, komoly kapcsolatrw vágyó fiúkkal?

Figyelt kérdés
22 éves pesti fiú vagyok és nem megy az ismerkedés a hasonló korombeliekkel mert leggyakrabban csak a sexre mennek. Én szeretetre vágyok.

2022. febr. 2. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Hacsak az őrangyalod, vagy a jó sors nem sodor az utadba valakit, aki hasonló korú és beállítottságú,akkor ne nagyon reménykedj....


Ma minden korosztály nagy része szexre megy. A szeretetet pedig csak az tudja adni,akiben megvan,aki kapott is életében. Ami a legrosszabb, a szeretetet elviselni sem tudják sokan.


20 - 50 közöttiekről beszélek.Három rosszul végződő párkapcsolattal és felesleges ismerkedések tucatjával a hátam mögött.


Már nem is érdekel az egész....

2022. febr. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
52%
Nincs osztàly/csoporttàrsad, akivel együtt hokiztok?
2022. febr. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öcsém is hasonló helyzetben van, mutatta, hogy szörnyű a helyzet ismerkedés terén. Ő innen beszélgetett valakivel, de nem igazán lett semmi. Meg van egy barátom, aki ugyan megtalálta a párját, de azt mesélte, hogy már épp fel akarta adni, mert nagyon elkeserítette, hogy mindenki csak szexre hajt, és alig akad normális kapcsolatra vágyó. Azt mondta társkeresőzni kell, és kitartónak lenni.
2022. febr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Leginkább a pokolban
2022. febr. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

attól tartok, hogy meleg vagy



# 4 ilyenkor hirtelen mindenki vallásos lesz

gondolom dugni is csak házasság után szoktál

2022. febr. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vallásos közösségben. Én is egyáltalán nem voltam vallásosnak nevelve, de felnőttként kezdtem el templomba járni.
2022. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudtok jó társkeresőt javasólni?

Köszönöm a válaszokat.

2022. febr. 2. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!